Нова книга Георгія Почепцова «Сучасні інформаційні війни». Передпродаж!

Розпочався передпродаж довгоочікуваної книги Георгія Почепцова "Сучасні інформаційні війни", що вийде у світ на початку вересня

У сучасному суспільстві інформація відіграє цілком нову роль. І це змінює правила гри у військовій, політичній та економічній сферах. Новий інструментарій привносить не лише значно дешевші засоби впливу, які досить часто навіть помітити складно, а й сприяє динамічнішому розвитку соціосистем.

Інформаційні війни можливі в різних сферах життєдіяльності й у всі часи: конкурентна боротьба точиться у політиці, бізнесі, економіці, соціальному житті. І цю боротьбу досить часто ведуть саме в інформаційному просторі. Адже це більш дешевий варіант агресивних дій, ця сфера ще не настільки ефективно захищена на законодавчому рівні, до того ж тут непросто розрізнити умисний і випадковий розвиток подій. 

Сучасні інформаційні війни — це квазі-агресивний інструментарій мирного життя, а не лише збройного конфлікту між державами. І постійний розвиток інформаційного простору продукує нові можливості для застосування цього інструментарію. Поява інтернету здійняла його до нових висот. 

Прийом замовлень триватиме до 31 серпня включно! Кожен, хто замовить та оплатить видання у цей період, отримає книгу одним із перших. Унікальна ціна видання — 150 грн. 

УВАГА! Тираж видання обмежений.

Як оформити передпродаж?

1. Замовити книгу на сайті Видавничого дому «Києво-Могилянська академія»;
2. Отримати лист-повідомлення та рахунок-фактуру від менеджера;
3. Оплатити своє замовлення до 31 серпня до 23.59 години. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
4. Очікувати на книжку. Доставка видань почнеться у першій половині вересня.

Просимо звернути увагу на те, що доставка є платною і здійснюватиметься за рахунок замовника згідно тарифів Нової пошти, Інтайм та Укрпошти.


| Количество показов: 566 |  Автор:  Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» |  Голосов:  4 |  Рейтинг:  3.66 |  FORUM_MESSAGE_CNT:  0 | 

Возврат к списку
Разработка и поддержка – Центр интеллектуальных ресурсов и технологий.
© Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua