На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Экономика

Світова економіка зросте на 3,1% в 2015 році

Версия для печати Версия для печати

Помітне пожвавлення глобальної економіки очікується в найближчі два роки, незважаючи на наслідки фінансової кризи і нові виклики, пов’язані з Еболою і геополітичними конфліктами, у тому числі в Україні 

Про це йдеться в доповіді ООН.

У наступному році підйом глобального ВВП складе 3,1%, а в 2016 р. – 3,3%, повідомляється в доповіді "Світова економічна ситуація і перспективи на 2015 р.", представленій в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку. За підсумками поточного року приріст економіки оцінюється в 2,6%.

"Деякі економічні показники позитивні і свідчать про те, що світова економіка повертається на шлях стабільного розвитку. Однак багато ризиків і невизначеність можуть підірвати рішучі зусилля у відродженні економіки та її подальшому зростанні", – заявив представник Департаменту з економічних і соціальних питань ООН Пінфань Хун.

Найвищі темпи економічного зростання експерти ООН очікують в країнах Східної Азії – на рівні 6% в 2015-2016 рр. При цьому вони очікують поступового відновлення економіки і в державах Південної Азії. У США прогнозують прискорення темпів підвищення ВВП з 2% за підсумками поточного року до 2,8% у наступному році і 3,1% в 2016 р.

Джерело: Finance.ua

У єврозоні очікується нестабільне зростання. Експерти ООН вважають, що базові умови, необхідні для економічного відродження, виникають так повільно, що якась зовнішня подія може повернути регіон в рецесію. Автори доповіді попереджають про певні ризики як для експортерів, так і для імпортерів, які виникатимуть у зв’язку зі змінами цін на нафту.

Експерти відзначають, що "геополітичні кризи, у тому числі в Україні, Іраку, Лівії та Сирії, перешкоджають стабільному економічному зростанню". У доповіді також йдеться про високий рівень безробіття в деяких регіонах світу і прогнозується збереження високого курсу долара США.

| Количество показов: 379 |  Автор:  ООН |  Голосов:  2 |  Рейтинг:  3.44 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Мещерякова Ася Олексіївна

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua