На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Общество

У майбутньому Інтернет зникне

Версия для печати Версия для печати

Дні інтернету в його сучасній формі полічено 

З такою заявою на Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі виступив глава Google Ерік Шмідт. Відповідаючи на запитання про майбутнє Всесвітньої павутини, голова ради директорів американської корпорації сказав, що "інтернет зникне".

"Буде так багато IP-адрес, так багато пристроїв, датчиків, речей, які на вас надіті, речей, з якими ви взаємодієте, що ви перестанете відчувати його (інтернет - ред.), - наводить слова Шмідта The Hollywood Reporter.

За його словами, "це буде постійною частиною вашої присутності" в тому чи іншому місці. "Уявіть, що ви входите в кімнату, а кімната є динамічною, - зазначив глава Google. - І за вашим бажанням ви можете інтерактивно взаємодіяти з речами, які є в кімнаті".

При цьому Шмідт не став прогнозувати, як все це буде виглядати насправді, але, впевнений він, це буде "високоперсоналізований, інтерактивний і дуже-дуже цікавий світ".

"Зараз ви спостерігаєте появу безлічі потужних технічних платформ, бачите, як змінюється або буде змінюватися порядок домінування або лідерства - як вам завгодно - через появу нових мобільних додатків для смартфонів", - наводить слова Шмідта видання.

Глава американської компанії, порівнявши смартфони із суперкомп'ютерами, висловив упевненість, що в даний час цей ринок "абсолютно відкритий".

У квітні позаминулого року Шмідт пообіцяв, що до 2020 року у кожного жителя Землі буде доступ до інтернету. Сам топ-менеджер не навів жодної статистики і не став пояснювати, з чим пов'язана його впевненість.

Заява Шмідта викликала жваву дискусію, в перебігу якої багато інших учасників соцмережі назвали його думку аж надто оптимістичною, а один з них лаконічно висловив спільний погляд: "Що за дурість? У світі мільярд людей, яким не вистачає їжі".

Інші визнали оптимістичну обіцянку Еріка Шмідта натяком на те, що невдовзі Google різко активізується в ролі інтернет-провайдера.

Зазначимо, Інтернет і мобільні пристрої, що практично ніколи не залишають свого власника, породили нові психологічні захворювання, які офіційна медицина донедавна не хотіла визнавати.

Джерело: NEWSru.ua

| Количество показов: 329 |  Автор:  Ерік Шмідт |  Голосов:  3 |  Рейтинг:  3.25 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Капітанська Сніжана Анатоліївна

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua