На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Экология

До Європи завітають арктичні зими

Версия для печати Версия для печати

На сполох б’ють німецькі кліматологи, адже за останні 30 років у Атлантичному океані сповільнився кругообіг води, а це може спричинити катастрофічні кліматичні наслідки

Загроза нависає над Європою і над східнім узбережжям США.

За останні 45 років танення гренландського крижаного щита постійно впливало на Північно-Атлантичний океан, а Північно-Атлантичний течія — це потужна тепла океанічна течія, що є північно-східним продовженням Гольфстріму. Під час дослідження коралів вченим вдалось відновити картину змін, які розпочались ще у 1900 році. У результаті вчені довідались, що течія з часом стала охолоджуватись і значно сповільнилась.

Причиною таких змін стало глобальне потепління, через яке відбувається танення Гренландського крижаного щита. В результаті цього отримуємо менш солону і холодну воду, яка затримується у верхніх водних шарах і зустрічається з теплою водою Гольфстріму. Через це відбувається його сповільнення і охолодження. Охолодження не загрожує новим льодовиковим періодом, але може змінити клімат Європи та Північної Америки.

У разі, якщо не відбудеться жодних змін, Європі можна забути про м’які зими. Натомість до Європи завітають заметілі, які нам доводилось бачити лише у фантастичних фільмах і врятуватись від них не буде можливості.

Тому необхідно зараз враховувати зміни у течіях, які вже відбулись і відповідно них будувати кліматичні моделі, адже необхідно бути хоча б готовими до такого розвитку подій.


| Количество показов: 294 |  Автор:  Експерти |  Голосов:  2 |  Рейтинг:  3.44 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Омельянчук Олександр Миколайович

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua