На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Экономика

Україна може зібрати 60 мільйонів тонн зернових і експортувати 37 мільйонів

Версия для печати Версия для печати

Міністерство аграрної політики та продовольства України (Мінагропрод) прогнозує валовий збір зернових культур в країні в 2015 році на рівні 60 млн тонн, при цьому експорт зерна в наступному маркетинговому році (МР, липень 2015 року – червень 2016) може скласти 34-37 млн тонн

Про це повідомила прес-служба Мінагропроду з посиланням на главу відомства Олексія Павленка.

"На новий зерновий сезон Міністерство аграрної політики та продовольства, незважаючи на песимістичні прогнози міжнародних експертів, дає оптимістичну оцінку. Україна намолотить близько 60 млн тонн зернових культур. За умови стабільного рівня внутрішнього споживання в 27 млн тонн і високої конкуренції на світовому ринку, експорт, за попередніми підрахунками, складе від 34 до 37 млн тонн", – цитує Павленка прес-служба.

Він підкреслив, що досягнення прогнозних показників дозволить довести частку українського зерна в обсягах світової торгівлі для пшениці до 8%, а кукурудзи – до 15%.

Міністр також повідомив, що за результатами минулого маркетингового року Україна експортувала 34,6 млн тонн, що стало рекордним для країни показником. У той же час, Павленко зазначив, що на внутрішньому ринку залишається досить зернових, щоб забезпечувати продовольчу безпеку навіть в умовах кризових явищ. Зокрема, наявні перехідні запаси зернових становлять 11 млн тонн. В тому числі, 4,9 млн тонн пшениці (1,8 млн тонн продовольчої) і близько 5 млн тонн кукурудзи.

Відзначимо, за даними Держстату, Україна (без урахування Криму) в 2014 році зібрала 63,8 млн тонн зернових і зернобобових, що на на 2,4% більше, ніж в 2013 році, і є рекордом для країни за роки незалежності.

Джерело: Finance.ua

| Количество показов: 216 |  Автор:  Олексій Павленко |  Голосов:  1 |  Рейтинг:  3.3 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Глазунов Володимир Володимирович

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua