На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Экономика

Як вплине на українців перехід психологічної позначки у 25 грн. за долар - прогноз

Версия для печати Версия для печати

Реальний попит на валюту з боку населення в липні може підвищитися, і сприяти цьому буде кілька факторів

По-перше, Фонд Гарантування вкладів фізичних осіб продовжує виплату вкладів ліквідованих банків і ця ліквідність йде, у тому числі на покупку валюти, пояснює експерт інформаційно-аналітичного центру Forex Club в Україні Андрій Шевчишин.

По-друге, на думку експерта, валютний ринок "лихоманить" на тлі побоювань дефолту країни, що посилено інформаційною активністю, настанням 24 липня великої виплати за єврооблігаціями і відсутністю домовленостей по реструктуризації. По-третє, терміни надходження траншів кредитів МВФ переносяться на пізніші терміни через відсутність прогресу щодо прийняття ВР узгоджених законопроектів, що підвищує ризики браку валюти в країні. По-четверте, після резонансних подій в Мукачевому виросли репутаційні і політичні ризики, які можуть "охолодити" настрої інвесторів і кредиторів.

"Попит також може почати підживлювати сам себе, якщо на валютному ринку буде пройдена психологічна позначка 25 грн. за долар. Стримувати офіційний попит будуть обмеження на продаж валюти в банках. Однак більш високі котирування курсу чорного ринку можуть змістити продавців у даний сегмент, де також продовжить задовольнятися підвищений інтерес до покупок", – прогнозує Андрій Шевчишин.

За даними НБУ, обсяг пропозиції готівкової валюти в червні перевищив попит в п’ять разів. Тим не менш, відносно травня обсяг купівлі зріс на 47% – з 30 млн. доларів до 44,3 млн. доларів. Підвищення покупок сталося, завдяки стабілізації ринку на відносно низьких рівнях і появі ліквідності на руках у населення після початку виплат вкладів ліквідованих банків. Підтримали інтерес до покупок валюти також і спекуляції навколо реструктуризації, і активізація бойових дій на Донбасі. Крім того, зберігається фактор високої частки тіньових операцій зважаючи на діючі обмеження на купівлю валюти в банках.

Джерело: ЗІК

| Количество показов: 218 |  Автор:  Андрій Шевчишин |  Голосов:  2 |  Рейтинг:  3.44 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Паперний Юрій Володимирович

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua