На главную страницу
 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

База знаний / Прогноз эксперта / Экономика

Глава ОПЕК прогнозує "кращі дні" для нафти

Версия для печати Версия для печати

Генеральний секретар ОПЕК Абдалла аль-Бадрі прогнозує збільшення темпів зростання попиту на нафту і зниження поставок сировини з країн, що не входять в ОПЕК

"Ми в ОПЕК сподіваємося, що нафтовий ринок стане більш збалансованим у 2016 році", - сказав він на конференції в столиці Кувейту в неділю, 11 жовтня. 

Для нафтової галузі "кращі дні ще попереду", вважає глава ОПЕК. На даний час надлишкова пропозиція нафти на ринку зберігається, і запаси сировини вище середнього рівня за останні п'ять років, зазначив він. 

За словами глави кувейтської державної нафтокомпанії Kuwait National Petroleum Мохаммеда Газі аль-Мутаірі, розрив між поставками нафти на світовий ринок і попитом може зійти нанівець у третьому кварталі 2016 року. 

Тим часом головний виконавчий директор BP Боб Дадлі, виступаючи на цій же конференції, зазначив, що потрібен час для того, щоб збалансувати попит і пропозицію на нафтовому ринку. Згідно з його прогнозом, світовий попит на енергоносії зросте на третину протягом наступних двох десятиліть. 

6 жовтня генеральний секретар ОПЕК Абдалла аль-Бадрі сказав, що ціни на нафту незабаром почнуть відновлюватися. "Ми бачимо світло в кінці тунелю", - сказав він у ході конференції в Лондоні. 

Експерти Goldman Sachs Group Inc вважають, що надлишок пропозиції нафти на світовому ринку буде підтримувати низькі ціни протягом наступних 15 років. Довгостроковий прогноз Goldman Sachs передбачає вартість нафти на рівні близько 50 доларів за барель.


| Количество показов: 209 |  Автор:  Експерти |  Голосов:  1 |  Рейтинг:  3.3 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к списку


Материалы по теме:

Статьи по разделам
АПК (164) 
Демография (151) 
Здравоохранение (156) 
Книжный мир (13) 
Культура (72) 
Наука и технологии (290) 
Образование (129) 
Общество (645) 
Политика (665) 
Право (212) 
Социология (48) 
Экология (292) 
Экономика (1572) 
Энергетика (264) 

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Набока Борис Стефанович

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua