На главную страницу
 

Кодекс эксперта ВЭС
Кто такие эксперты
Закрытый разделЭксперты
Анкета эксперта ВЭС
Форум
Кабинет эксперта
Блоги

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Экспертный клуб / Форумы / Комментарии пользователей / Отзывы посетителей / Знищення ТУМу було першим потужнім ударом по національному рухові в Україні

Знищення ТУМу було першим потужнім ударом по національному рухові в Україні


Форумы
КАРТА ПРОБЛЕМ - 2008
Перший український інтелектуальний молодіжний Форуму «Завтра: Світ, Україна, Я»
Форум развития экспертной сети
Лікувальна секція
Нормативно-правова секція
Профілактична секція
Фінансово-економична секція
Компьютерные книги
Освіта
"Етичний кодекс лікаря України"
Наука в медицині
Права лікарів
Система охорони здоров'я
Політика
Банки
Бизнес
Экономика
Культура
Спорт
Видео
Фотография
Новости
Юмор
Отзывы посетителей
Список тем
Новые темы
Пользователи 
Правила
Помощь
Авторизация: 
Регистрация 

  Просмотров: 10041 Тема: «Знищення ТУМу було першим потужнім ударом по національному рухові в Україні» в форуме: Отзывы посетителей

  Ccылка
Все вірно написано, але пан Куєвда не про все говорить відверто і до кінця. От вже ж не тільки Павло Мовчан був таким. Якщо пам'ятаєте, вже в Хусті на зборах Великої Ради Руху все стало зрозумілим. Мефістофель став попереду всіх тих Мовчанів і Павличок, і Яворівських.
Такі, як я, наприклад були фоном, що був призваний відтіняти великих світу цього.

Хіба таким людям треба було мову? Їм достатньо було украёнського суржику. Але біда пана Куєвди в тому, що така ситуація була створена саме їм та подібним (я особисто на кожному з'їзді намагався дірватись до трибуни або хоча б дійти до Степана Хмари (голова секретаріату І зборів Руху), до голів, до ведучіх рухівців-депутатів. Зась!!!

Все марно! Так буде і надалі, навіть, якщо ТУМ відродиться.
Вам подобається НРУ з Тарасюком? ТУМ краще не буде... з кім завгодно.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Факти, викладені у статті й додатках, просто вражають. Щоб таке безсоромне розкрадання коштів і юридичні порушення безкарано зійшли з рук П. Мовчанові, треба було мати досить впливове запліччя. Таких „патріотів” і близько не можна підпускати до української справи, не те щоб довіряти керівні посади! А діаспора мала би всі підстави вимагати публічного фінансового звіту від розпорядників майна Товариства і пояснень, яким чином публічна організація претворилася ЗАТ з обмеженою відповідальністю для відмивання пожервуваних на благородну справу коштів у кишені окремих осіб її керівництва. Не менш дивує і вражає мовчазно-бездіяльна позиція Почесного предизента Товариства Д. Павличка та іншої письменницької „братії”, вхожої до високих кабінетів, у справі ліквідації ТУМу.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Для мене українське письменство/інтелігенство закінчилось в 20-30 роки і почалося тільки після 1991 року!(приємний виняток--О.Вишня і М.Рильський).

Ніколи і нікуди не вступав не з мотивів політичних, а,виключно, заради зберегти Свободу думки і Дії!

З Рухом мало статися те,що сталося з Солідарністю в Польщі!Маю на увазі саморозпуск з подальшим формуванням Політичних партій!Не сталося!Очолювати Рух стали люди, які жодного дня не перебували в членах(наші екс-МЗСи),як і В.Чорновіл!

Українство Мордовських таборів виявилось самим мудрим і послідовним!(хто дожив до визволення!!!).Всі спілкарі "творчих союзів" якими були,такими і залишились!(писав раніше).

Всюди ,де є люди має місце Людський Фактор!Окрім негативу, все таки, кожен вніс по чуть-чуть позитиву...і на тому їм:Д я к у ю!
Профиль  
Наверх

  Ccылка
У статті Пана В.Куєвди є цікавий момент стосовно жертводавців. Пропоную звернутися до українців діаспори, тих достойних людей, хто офірував свої кошти на Товариство української мови. Доцільно було б укласти Почесну Книгу Добродійників Товариства Української Мови (або подібна назва - не наполягаю конче на цій). По-перше, треба подякувати, нарешті людям за їх внесок в Українське Відродження. По-друге, все ж (хоч і через багато років) треба встановити - хто, кому, скільки, і для чого давав фінанси. По-третє, непогано було би для історії видати пропам"ятну Книгу Жертводавців Всеукраїнського ТУМ. Тільки хто усім цим заопікується? Може оргкомітет конференції по відзначенню 20-річчя Товариства? Було б добре. Тумівець.

P.S. З приводу наведених фактів - просто вражає. Не дивно, що нам, тумівцям, так і не вдалося в ряді регіонів переламати тенденцію до орусичення. Але - давайте зробимо висновки і все ж (попри втрачений час) вірю, що нас тільки загальмували, але справу не програно.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Хтось мудрий сказав:"Найбільшим ворогом нації є інтелігент вихований окупантом!"

Немаю жодних претензіх до етнічних росіян!Перепитував:чи не мають проблем на побутовому рівні?Ті,кого знаю,--люди освічені,без жодних комплексів!Мені не дає спокою бридкий ф е н о м е н мовного плазування п р о с т о г о і не дуже п р о с т о г о народу!

ВИБІР НЕВЕЛИКИЙ -- АБО МАХНУТИ РУКОЮ І ДИВИТИСЬ, ЯК НА МАЛЕ ПИВО, або пробувати пояснити майбутньому Гаранту Конституції, що м о в а --вентиль до духовного кисню!
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Може хтось прокоментує матеріал з регіонів. Дуже хотілося б почути думку всієї України.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Шановний Пане "Київ. Поділ"!

Вище є рядок

"Всі матеріали круглого столу "20 років Товариству української мови ім. Т.Г. Шевченка" можна СКАЧАТИ ТУТ". Саме там Ви можете знайти матеріали по регіонах, зокрема по найбільш "проблемних" Донбасу, Криму та ін.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Велика подяка п. Куєвді за те що привернув увагу до наболілого.
Поляк тому є поляк, що говорить польською. Німець, француз, швед так само. А Українці?
Для того, щоб знищити наш народ, треба найперше знищити нашу мову, і наші вороги це чудово розуміють. Звідси і приниження нашої мови і пропаганда "двуязичія" і вимоги зробити російську другою державною. Активна та ефективна діяльність Товариста Української Мови була великою загрозою для здійснення їхніх планів. Дійсно нема кращого способу знищити добру справу, як її очолити. От вони і поставили на цю роль ПАДЛІКА МОЛЧАНА - афериста та злодюжку. Не так шкода тих грошей, що він вкрав, а того, він та компанія понищили наснагу тисяч людей до змагань за утвердження нашої мови на її достойне місце в суспільному бутті.
Не краще на тлі цих подій виглядають і "отцы нации" - ПАДЛИЧКИ, ЯВОРІВСЬКІ та іже з ними. Вони багато красивих слів говорять з різних трибун, а насправді своєю бездіяльністю, та імітацією бурхливої діяльності наносять непоправної шкоди справі збереженяя нашої мови, а отже і нашого народу - українців. І не треба говорити, що вони зі своїх висот не розуміють проблеми! Чому? - тому-що давно служать ворогам нашим. Згадайте вони чудово жили при комуністичному режимі - брали їжу з їхніх рук, та й зараз почувають себе непогано. За що їм така ласка? - та за зраду. Давно вони вже "за шмат гнилої ковбаси" попродавали свої душі дияволу. Прикро це все!
А Товариство Української мови варто відродити!
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Цитата
Василь Федорчук пишет:
Очолювати Рух стали люди, які жодного дня не перебували в членах(наші екс-МЗСи),як і В.Чорновіл!

Як раз Чорновіл був членом оргкомітету Руху! Він пішов з Руху на ознаку протесту проти Драчів і Яворівських.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Сумно і страшно.Вірніше, більш страшно, ніж сумно, бо зрадників і угодовців масово плодить і сучасна Україна, можливо, навіть більше, ніж Україна 90-х. 30 срібників, чи 30 доларів,а якщо пряника мало, то й кнута на додачу. І маячать на політичному небосхилі "куклы" без любові до Батьківщини,її мови і її культури.І віддають ключові пости в громадських організаціях в кращому випадку "весільним генералам" або ж манкуртам-яничарам.Людям, позбавленим не тільки національної свідомості,але і елементарної людської гідності.Людям, позбавленим духовних цінностей, любителям "золотого тільця".
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Стаття В.Т.Куєвди є видатною аналітичною роботою. Критичний метод, застосований ним для дослідження суто української проблеми, є конструктивний. Блискучий інтелект та стилістика автора вражають. Ще на додаток абсолютне володіння матеріалом, - все це робить працю автора рідкісним явищем в українській публіцистиці, що почасти є розбещеною грантоїдством з його протягуванням ідеологічних ікон на наші терени, брутально нав"язаних вже спільнотам Заходу, а з іншого боку - віддана на поталу відвертим агентам впливу сусідньої держави, таким собі маленьким негідникам з "Русского общества Украины": Шуровим,Доценкам, Вассерманам, що створили мережу по всій Україні та своєю деструктивною діяльністю нищать Державу і оглуплюють громадян "бузинівщиною".
Браво, д. Куєвдо!!!!
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Перечитав матеріал. Факти вражають. Дискусія, на жаль, не дає шляху подальших дій. З Kenskin не повністю згоден. Куєвда вчинив правильно видрукувавши такий матеріал (тільки чому так пізно). Все ж хочу поставити декілька запитань:

- Дмитру Павличку - ХТО ВИ, ПАНЕ ПАВЛИЧКО?
- Яворівському, Драчу і ін. до кого зверталися з відкритим листом шевченківці 1990-х - ДЕ ВИ БУЛИ, ЧОМУ МОВЧАЛИ І МОВЧИТЕ, ПАНОВЕ?

Історія то вже відповідає на запитання "ху із ху". Але що робити далі - ось головне питання. У матеріалах круглого столу заявлено, що буде конференція. Може там щось визначиться?

Мабуть творити те що вже було не зовсім доцільно. У сучасних умовах треба більш практичну організацію. Думаю, що своє слово повинна сказати діаспора. Чому вона мовчить?
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Вітаю, інформація вразила, але не здивувала. Я вважаю що подібні драматичні процеси нищення української мови та організацій постійно почнаються "видатними українцями".Щкода що навіть призупинити ці злочини проти пересічних україців неможливо.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
smile8)
Ось, пан Володимир, передрукували:
http://www.maidan.org.ua/static/narne...56035.html
http://groups.google.com/group/sum-pr...fc007a3153
Прохання, виправити лінки на додатки 3, 4 й 6 (в передруку ми повиправляли). А також, рекомендуємо "ЧЕСТЬ УКРАЇНИ": http://narodna.pravda.com.ua/politics/49e8372538755/
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Україна досі під окупацією, а окупанти без холуїв ніщо. це я про "героїв" статті Володимира Куєвди. Та й РУХ, на мою думку, створювався для знищення у зародку національно-визвольної війни.
Профиль  
Наверх


Читают тему
гостей: 1, пользователей: 0, из них скрытых: 0Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua