На главную страницу
 

Кодекс эксперта ВЭС
Кто такие эксперты
Закрытый разделЭксперты
Анкета эксперта ВЭС
Форум
Кабинет эксперта
Блоги

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Экспертный клуб / Форумы / Комментарии пользователей / Отзывы посетителей / Реформа медицини. Правий погляд

Реформа медицини. Правий погляд


Форумы
КАРТА ПРОБЛЕМ - 2008
Перший український інтелектуальний молодіжний Форуму «Завтра: Світ, Україна, Я»
Форум развития экспертной сети
Лікувальна секція
Нормативно-правова секція
Профілактична секція
Фінансово-економична секція
Компьютерные книги
Освіта
"Етичний кодекс лікаря України"
Наука в медицині
Права лікарів
Система охорони здоров'я
Політика
Банки
Бизнес
Экономика
Культура
Спорт
Видео
Фотография
Новости
Юмор
Отзывы посетителей
Список тем
Новые темы
Пользователи 
Правила
Помощь
Авторизация: 
Регистрация 

  Просмотров: 4604 Тема: «Реформа медицини. Правий погляд» в форуме: Отзывы посетителей

  Ccылка
Большое спасибо, очень приятно было найти единомышлеников. Немного непонятно, почему это названо правым взглядом, по-моему - типично либерально-демократический. Если есть желание поработать в команде, прошу авторов связаться со мной по e-mail (адрес в редакции). Еще раз спасибо. Пассаж насчет расширения "терапевтического окна" волевым усилием завотделением - исключительно!
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Не встигли й поговорити, як маємо:

"Василь Князевич: Уряд запроваджує реформи в системі охорони здоров’я

20.08.2009 14:22:48 |

Уряд на своєму засіданні одноголосно ухвалив Державну цільову програму "Цукровий діабет" на 2009-2013 рр." та законопроект "Основні засади діяльності у сфері охорони здоров'я". Про це повідомив на брифінгу у Кабінеті Міністрів Міністр охорони здоров’я Василь Князевич.

Василь Князевич повідомив, що, відповідно до Програми про цукровий діабет, громадяни із таким захворюванням гарантовано будуть забезпечені державою медикаментами, і на ці потреби виділено 2,5 млрд.грн. За його словами, МОЗ має підготувати "реєстр хворих, протокол лікування і супроводу", а також "забезпечити систему контролю за компенсацією цукру в крові, щоб і хворий міг постійно сам себе контролювати".

На забезпечення інсуліном кожного хворого, за словами Міністра, буде витрачатися близько 350-400 млн. грн. у рік. При цьому виділення коштів на закупівлю інсуліну для хворих на цукровий діабет здійснюватиметься на місцевому рівні.

Коментуючи ухвалення Урядом законопроекту про основні засади діяльності у сфері охорони здоров'я, Василь Князевич відзначив, що цей документ є своєрідною "конституцією в охороні здоров’я". Він висловив сподівання на ухвалення парламентом даного законопроекту, за яким вже з наступного року система охорони здоров’я зможе працювати.

Водночас Міністр наголосив, що Уряд розробив цілу систему змін щодо покращення системи охорони здоров’я. Це п’ятирічна програма реформування, першим етапом якої є запровадження інституту сімейного лікаря на 3 роки (відповідний законопроект Уряд направив до Верховної Ради). Наступними етапами будуть законопроекти про медичний заклад, права пацієнта, самоврядні організації, страхову медицину тощо загальною кількістю близько 60 законопроектів, які будуть втілюватися в життя. "Тобто йдуть процеси достатньо складні, але ми готуємо державу, разом з нами будемо готувати і наших громадян до тих змін, які ми плануємо", - відзначив він".

Источник: Прес-служба МОЗ України
Alena
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Прекрасный анализ состояния нашего здрава и логический вывод, который лично для меня уже лет 15 не является открытием.
Цитата
Масштабна приватна практика поставить нові виклики і нові запитання, які не будуть висмоктані з пальця.
Об этом я уже писал - нужночтобы это поняли "сверху" и дали отмашку на исполнение.

Цитата
для чого взагалі підвищувати заробітну плату лікарям, коли на одне робоче місце претендує декілька осіб, готових працювати за 1000 грн.?
Тоже писал, что государственные чиновники жорошо знают, как и сколько на сам деле зарабатывают медики, но их это устраивает - главное, чтобы они не мешали этим чиновникам тырить в более обширных масштабах.
Цитата
- що бюджетна медицина в нашій країні обслуговує не бідних, а багатих людей;
Феофания, поликлиника и больница 4-го управления при Секретариате и т.п.

Предлагаю авторам статьи заглянуть к нам на портал "Частная медицина и реформа здравоохранения" и пообщаться конкретнее с конкретными буйными, неравнодушными пацанами от нашей медицины.
Адрес: http://www.privatmed.in.ua/
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Уважаемому Василию Князевичу попиариться перед выборами захотелось. Кому нужны эти проекты? Да и ему тоже не нужны - знает, что скоро место работы подбирать придется (или уже подобрал?).
Пока не изменят статью 49 Конституции ничего не изменится - медики останутся в рабстве и без чувства собственного достоинства будут молча мздоимствовать.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Уважно прочитала статтю. Це вже навіть не крик душі. Це виважене і розкладене по поличках жорстоке усвідомлення тупікового шляху деградації вітчизняної медицини та кармічних вчинків уряду щодо винищення народу. Стаття надзвичайно потрібна для широкого ознайомлення медичної громадськості з реальною суттю сьогодення. Кожен медпрацівник, який себе поважає повинен зробити вибір перед власною совістю - що роблю, куди рухаюся, знайти свій вектор прогресивного чи регресивного розвитку. Будь-яка амбівалентність в поступках завжди завершується фатальними наслідками - це філософія життя. Ще нікому не вдавалося змінити глобальні правила гри у Всесвіті.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Цитата
Уляна Лущик пишет:
Кожен медпрацівник, який себе поважає повинен зробити вибір перед власною совістю - що роблю, куди рухаюся, знайти свій вектор прогресивного чи регресивного розвитку.
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Цитата
Чомусь прагнення в нашій країні заробляти гроші на лікуванні хвороб вважається аморальним. Звідси беруть своє походження спроби змінити мотивацію в роботі лікаря.

Сьогодні активно обговорюється питання, як зробити так, щоб лікар був не зацікавлений у хворобах, а гроші він заробляв не з наданої медичної допомоги, а з кількості здорових пацієнтів.

Тому українським громадянам треба зрозуміти, що лікар буде зацікавлений в їхніх хворобах, і фармацевтичні фірми також будуть зацікавлені у них, тому, що всі вони з цього живуть. І чим більше, ви, шановні громадяни, будете хворіти, тим краще вони будуть жити.

Чому – “тому”?
– Що ми вже в цьому живемо?
– Що це вважається аморальним?
– Що питання обговорюється?
– Що є спроби щось змінити?
– Що хтось хоче заробляти гроші?
– Що одним живеться краще, чим гірше живеться іншим?
– ???
smile:o
Профиль  
Наверх

  Ccылка
[QUOTE]Просто не потрібно вішати на лікаря те, за що відповідати повинні ВИ. [QUOTE] Чи людина не відповідає своїм станом перед собою при захворюванні?
А чи повинен лікар хоч за щось відповідати? Отримуючи кошти за роботу!
Чи ми вже дійшли до ангельського стану у розвитку кожної людини? [QUOTE]Це все одно, що чоботаря звинувачувати у зацікавленості до стоптування набойок на ваших підборах.[/QUOTE] І так можна казати про будь-яку сферу діяльності:
Чоботар зацікавлений у стоптуванні набойок на підборах своїх клієнтів.
Маляр зацікавлений у облізлих стінах своїх клієнтів.
Будівник зацікавлений у бездомних клієнтах.
Прибиральник зацікавлений у засміченості території.
Вчитель зацікавлений у безграмотності своїх клієнтів.
Чиновник у безтолковості й бідності людей.
Стоматолог зацікавлений у гнилих зубах своїх клієнтів.
Фармацевт зацікавлений у хворому населенні.
Лікар зацікавлений у хворому населенні.

І отак скрізь, ми нищимо свою країну, не помічаючи головної помилки, та навіть вважаємо що так і повинно бути. І тільки жаліємося що скрізь в нас негаразди. У таких умовах, так і повинно бути, без добрячого батога, біля кожного деструктивно зацікавленого.
Але ми помічаємо це коли вже занадто пізно.
Коли фармацевт сидить у своїй лавці як чоботар, збираючи жменями лікарські рослини, чи прибиральник одинак випрошує найму, можна з цього насміхатись й порівнювати їх.
Але коли фармацевт виріс до планетарного монополіста, ми починаємо репетувати:
[QUOTE]– українська держава утримує державний сектор для обслуговування іноземних фармацевтичних компаній! Останні повністю ним керують, організовуючи семінари і конференції, масові народні гуляння, роздачу фонендоскопів і тонометрів, халатів і ручок, жертвують на ремонти, і, можливо, багато іншого, чого ми ще не знаємо.[/QUOTE]
Але як сліпці хочемо те саме зробити з медициною.
Не помічаючи безглуздості напрямку, що приведе нас до ще більших проблем в українській державі.

“Чоботар” виріс – і завалює одноразовим та отруйним “товаром”!
“Чиновник” виріс – На Україні почався новітній голодомор – вимирання й втікання!
Фармацевт виріс – і Українська держава обслуговує ЗАЦІКАВЛЕНІ фармацевтичні компанії!
Лікар виросте – і Українська держава обслуговуватиме ЗАЦІКАВЛЕНІ медичні компанії!
Вчитель, чиновник, ...... – куди ми котимось? Чи той ми вибираємо напрямок?

Не зможуть раби-чиновники (що вже так само виросли, з-під свого народу), втримати вільний, зацікавлений, приватний, ринок що постійно росте й ще більше "зацікавлює" вирослого чиновника у СВОЇХ інтересах. Утворюючи суцільній конгломерат деструктивної зацікавленості – машину самознищення.

МОТИВАЦІЮ міняти потрібно!
І за це теж, маємо відповідати МИ!
І чим раніше ми це почнемо, тим легше й можливіше, буде це зробити.
Все-одно людство колись це зрозуміє, але чи зможе/встигне воно тоді врятуватись, від побудованої, самим для себе, глобальної машини самознищення. smile:o
Профиль  
Наверх

  Ccылка
Цитата
Просто не потрібно вішати на лікаря те, за що відповідати повинні ВИ.

Чи людина не відповідає своїм станом перед собою при захворюванні?
А чи повинен лікар хоч за щось відповідати? Отримуючи кошти за роботу!
Чи ми вже дійшли до ангельського стану у розвитку кожної людини?
Цитата
Це все одно, що чоботаря звинувачувати у зацікавленості до стоптування набойок на ваших підборах.

І так можна казати про будь-яку сферу діяльності:
Чоботар зацікавлений у стоптуванні набойок на підборах своїх клієнтів.
Маляр зацікавлений у облізлих стінах своїх клієнтів.
Будівник зацікавлений у бездомних клієнтах.
Прибиральник зацікавлений у засміченості території.
Вчитель зацікавлений у безграмотності своїх клієнтів.
Чиновник у безтолковості й бідності людей.
Стоматолог зацікавлений у гнилих зубах своїх клієнтів.
Фармацевт зацікавлений у хворому населенні.
Лікар зацікавлений у хворому населенні.

І отак скрізь, ми нищимо свою країну, не помічаючи головної помилки, та навіть вважаємо що так і повинно бути. І тільки жаліємося що скрізь в нас негаразди. У таких умовах, так і повинно бути, без добрячого батога, біля кожного деструктивно зацікавленого.
Але ми помічаємо це коли вже занадто пізно.
Коли фармацевт сидить у своїй лавці як чоботар, збираючи жменями лікарські рослини, чи прибиральник одинак випрошує найму, можна з цього насміхатись й порівнювати їх.
Але коли фармацевт виріс до планетарного монополіста, ми починаємо репетувати:
Цитата
– українська держава утримує державний сектор для обслуговування іноземних фармацевтичних компаній! Останні повністю ним керують, організовуючи семінари і конференції, масові народні гуляння, роздачу фонендоскопів і тонометрів, халатів і ручок, жертвують на ремонти, і, можливо, багато іншого, чого ми ще не знаємо.

Але як сліпці хочемо те саме зробити з медициною.
Не помічаючи безглуздості напрямку, що приведе нас до ще більших проблем в українській державі.

“Чоботар” виріс – і завалює одноразовим та отруйним “товаром”!
“Чиновник” виріс – На Україні почався новітній голодомор – вимирання й втікання!
Фармацевт виріс – і Українська держава обслуговує ЗАЦІКАВЛЕНІ фармацевтичні компанії!
Лікар виросте – і Українська держава обслуговуватиме ЗАЦІКАВЛЕНІ медичні компанії!
Вчитель, чиновник, ...... – куди ми котимось? Чи той ми вибираємо напрямок?

Не зможуть раби-чиновники (що вже так само виросли, з-під свого народу), втримати вільний, зацікавлений, приватний, ринок що постійно росте й ще більше "зацікавлює" вирослого чиновника у СВОЇХ інтересах. Утворюючи суцільній конгломерат деструктивної зацікавленості – машину самознищення.

МОТИВАЦІЮ міняти потрібно! І за це теж, маємо відповідати МИ!
І чим раніше ми це почнемо, тим легше й можливіше, буде це зробити.
Все-одно людство колись це зрозуміє, але чи зможе/встигне воно тоді врятуватись, від побудованої, самим для себе, глобальної машини самознищення. smile:cry:
Профиль  
Наверх


Читают тему
гостей: 1, пользователей: 0, из них скрытых: 0Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua