На главную страницу

Кодекс эксперта ВЭС
Кто такие эксперты
Закрытый разделЭксперты
Анкета эксперта ВЭС
Форум
Кабинет эксперта
Блоги

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Экспертный клуб / Форумы / Комментарии пользователей / Отзывы посетителей / Безсмерття як предмет соціально-філософського дискурсу

Безсмерття як предмет соціально-філософського дискурсу

Форумы
КАРТА ПРОБЛЕМ - 2008
Перший український інтелектуальний молодіжний Форуму «Завтра: Світ, Україна, Я»
Форум развития экспертной сети
Лікувальна секція
Нормативно-правова секція
Профілактична секція
Фінансово-економична секція
Компьютерные книги
Освіта
"Етичний кодекс лікаря України"
Наука в медицині
Права лікарів
Система охорони здоров'я
Політика
Банки
Бизнес
Экономика
Культура
Спорт
Видео
Фотография
Новости
Юмор
Отзывы посетителей
Список тем
Новые темы
Пользователи 
Правила
Помощь
Авторизация: 
  Просмотров: 9730 Тема: «Безсмерття як предмет соціально-філософського дискурсу» в форуме: Отзывы посетителей

Ccылка

Шановна пані Інна Сабірзянова!

Чим я перед вами провинився, що заставили взятися за тлумачний словник та перекладати на просту і зрозумілу дошку пам’яті Вашу професійну термінологію.Таке враження,що пишуть філософи самі для себе;місцями переписують(списують,посилаються).Важкий Ваш хліб і не менш важко його поїдати,бо не вижити ,не зрозуміти що коїться навколо і за це Вам велике дякую!

Раніше обходився Спінозою,Сенекою та нашим Грицьком.Толковим мені показався данієць зі складним ім’ям С`єрхгофен,що на початках 19 століття описував сенс самогубства(для мене клініциста це важливо!);про Федора Михайловича мовчу;пройти шлях очікування виконання вироку і в останній момент знову прийняти дар життя,осмислити його цінність—не кожному дано!

І раптом, мені простому провінціальному терапевту, приходиться відслідковувати психологізми людей,які готуються до …

Про що вони думають? Задавати прямі питання не міг,а так здалеку…говорив про життя:звичайне,буденне в різних жанрах(кепкування,іронія ,був і сарказм).Нехай приблизно,але на 90 % правдиво:жалкують за незробленою роботою і наказують дітям та внукам(почистити димар,своєчасно повести до бика ялівку,поглибити криницю і…. не сваритися між собою,прощати все і всім).

Приміряв подібний сценарій під себе і вийшло дуже скупо,майже примітивно:проплатити рахунки, не забути про акумулятор,поправити антену і витягувати вилки з розеток на ніч;а ще порадив би:як прийдуть бандити –не пручатися, а все віддати і напоїти чаєм?!?

Як на мене, чітко вимальовуються три лінії поведінки людей з іменами Завтра,Сьогодні, Вчора(хто яким днем живе).Більше всього мені подобаються Завтра:активні,моторні,з елементами авантюризму;Сьогодні—це такі собі байдужі домогосподині,синхронні в діях і словах;сюди відніс би картярів,п’яниць та тих,що порою заважають самі собі.Вчора—це диванні тигри, нічим не задоволені(як мокре горить).

*Чистіть свій словар на майбутнє! З повагою virtus@ks.if.ua субота, 17 березня 2007 р.
Наверх

Ccылка
Ознайомився. Зеленько
Наверх

Читают тему
гостей: 1, пользователей: 0, из них скрытых: 0

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua