На главную страницу

Кодекс эксперта ВЭС
Кто такие эксперты
Закрытый разделЭксперты
Анкета эксперта ВЭС
Форум
Кабинет эксперта
Блоги

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Экспертный клуб / Форумы / Комментарии пользователей / Отзывы посетителей / На шо пеняемо, панове?

На шо пеняемо, панове?

Форумы
КАРТА ПРОБЛЕМ - 2008
Перший український інтелектуальний молодіжний Форуму «Завтра: Світ, Україна, Я»
Форум развития экспертной сети
Лікувальна секція
Нормативно-правова секція
Профілактична секція
Фінансово-економична секція
Компьютерные книги
Освіта
"Етичний кодекс лікаря України"
Наука в медицині
Права лікарів
Система охорони здоров'я
Політика
Банки
Бизнес
Экономика
Культура
Спорт
Видео
Фотография
Новости
Юмор
Отзывы посетителей
Список тем
Новые темы
Пользователи 
Правила
Помощь
Авторизация: 
  Просмотров: 11109 Тема: «На шо пеняемо, панове?» в форуме: Отзывы посетителей

Ccылка
Не можна, мабуть, інакше, як тільки горем та бідою, довести людей до розуму (Пантелеймон Куліш).
Не нестача грошей, а людей і талантів робить слабкою державу (Вольтер).
Багата держава, яку утворюють бідні люди, - абсурд (Олександр Довженко).
Наверх

Ccылка
Шпак.
Жаль мне тебя, моя Украина! Когда же ты проснёшься?! Прости нас - неразумных...
Наверх

Ccылка
У своїй фундаментальній праці "Де шукати історичних традицій" ідеолог українського націоналізму Дмитро Донцов класифікує націю за соціально-психологічними ознаками, поділяє людей - суб"єктів соціуму на чотири групи: Нордисти; помпейці; динарці; остисти.
Нордист - державник, спільне благо ставить вище власного; борець за народ і справедливість, скоріше загине ніж втратить гідність і честь, воїн.
Помпеєць - Філософ, творча особистість, ідеолог національного, альтруіст.
Динарець, його психологічний портрет - відокремленність, "моя хата з краю", але я підкорюся силі й буду виконувати, що скажете , пане; гречкосій - їх більшість, це звичайні люди, "маленькі українці"
Остист - "блатной", негідник, егоїст, для нього "своя сорочка ближче до тіла", хиве за рахунок інших, пройдисвіт, оборудчик, за ради власної вигоди поступиться спільними інтересами, продасть рідну матір.
Протягом останніх століть український етнос не мав власної держави, втрачав своїх аристократів духа - нордистів, помпейців - їх просто вибивали вороги, створювали умови для їхнього розпорошення, а в 30-х роках 20 століття більшовицька диктатура розстріляла мислячий прошарок нашого народу й фізично знищувала український генофонд. Хто залишився?
Сьогодні до влади прийшла остистська маса без честі і гідності, що тільки руйнує, Хто турбуватиметься за державу і суспільство?
Нам треба відродити Дух давнини; від Ярослава Завойовника, Володимира Мономаха, князя Вишнивецького, атамана Сірка і Григорія Сковороди. Треба навчитись обирати в кормчі державників, а не всяку "шалупень" в особах... , Ви знаєте їх в лице. Ось тоді ми заповажаємо свою історію і себе в історії і сучасному.
Зеленько. Кіровоград
Наверх

Ccылка
Зеленько. Кіровоград
Подібно Януковичу, допускаю ляпи. Мав на увазі Святослава Завойовника, який поважаючи своїх ворогів, з честю воїна говорив: "Іду на Ви". Це також дух нашої давнини.
Наверх

Ccылка
Спасибі за статтю..Сильно написано.
Може в нас нарешті прокинеться самолюбство і ми зрозуміємо - що ми - не раби і постійне почуття вини і ніби-то боргу перед кимось - це штучно привиті нам почуття!? - (бо тоді маніпулювати і керувати легше!) Може зрозуміємо, нарешті, що ми народ не "второсортний" і "заискивать" перед "сильними світу цього" - сором?! Як себе поводиш - так тебе сприймають і відносяться відповідно..
Шануймося, браття!
Наверх

Ccылка
Действительно. пора учиться уважать себя. не унижая других.
Наверх

Читают тему
гостей: 1, пользователей: 0, из них скрытых: 0

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua