На главную страницу

Кодекс эксперта ВЭС
Кто такие эксперты
Закрытый разделЭксперты
Анкета эксперта ВЭС
Форум
Кабинет эксперта
Блоги

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Экспертный клуб / Форумы / Комментарии пользователей / Отзывы посетителей / Дисертаційна мотузка: скорочується чи подовжується?

Дисертаційна мотузка: скорочується чи подовжується?

Форумы
КАРТА ПРОБЛЕМ - 2008
Перший український інтелектуальний молодіжний Форуму «Завтра: Світ, Україна, Я»
Форум развития экспертной сети
Лікувальна секція
Нормативно-правова секція
Профілактична секція
Фінансово-економична секція
Компьютерные книги
Освіта
"Етичний кодекс лікаря України"
Наука в медицині
Права лікарів
Система охорони здоров'я
Політика
Банки
Бизнес
Экономика
Культура
Спорт
Видео
Фотография
Новости
Юмор
Отзывы посетителей
Список тем
Новые темы
Пользователи 
Правила
Помощь
Авторизация: 
  Просмотров: 7647 Тема: «Дисертаційна мотузка: скорочується чи подовжується?» в форуме: Отзывы посетителей

Ccылка
Автор статті явно і грубо пересмикує "дмсертаційну мотузку". Насправді запропонований законопроект правильний, ніякі права нікого він не порушує. Якщо хтось (учителі, лікарі, держслужбовці) дуже хоче самостійно займатися наукою, то хіба цей законопроект їм це забороняє? Хай займаються на здоров*я. Інша справа, що автор не про свободу наукової творчості турбується, а про свободу маніпуляції одержанням наукових регалій. Але і тут якщо держчиновник не може жити без документу про науковий ступінь, то він має можливість перейти працювати в університет (на зарплату відповідну), підготувати там дисертацію, а потім повернутися на держслужбу вже доктором наук. Так є в усіх цивілізованих країнах.
Олександр Костенко
Наверх

Читают тему
гостей: 1, пользователей: 0, из них скрытых: 0

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua