На главную страницу
 

Кодекс эксперта ВЭС
Кто такие эксперты
Закрытый разделЭксперты
Анкета эксперта ВЭС
Форум
Кабинет эксперта
Блоги

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Экспертный клуб / Форумы / Василь Федорчук

Василь Федорчук (все сообщения)


Форумы
КАРТА ПРОБЛЕМ - 2008
Перший український інтелектуальний молодіжний Форуму «Завтра: Світ, Україна, Я»
Форум развития экспертной сети
Лікувальна секція
Нормативно-правова секція
Профілактична секція
Фінансово-економична секція
Компьютерные книги
Освіта
"Етичний кодекс лікаря України"
Наука в медицині
Права лікарів
Система охорони здоров'я
Політика
Банки
Бизнес
Экономика
Культура
Спорт
Видео
Фотография
Новости
Юмор
Отзывы посетителей
Новые темы
Пользователи 
Правила
Помощь
Авторизация: 
Регистрация 

Все сообщения пользователя
Форум:
Дата создания cooбщения:
 

Создано: 
20.01.2009 16:54:01
Перейти
Я з шкіри ліз,щоб переконатись :на чию розвідку пише Автор(мою чи не мою)? Виявилось--на мою! Однак,зроблено це на: думаючого читача, в'їдоливого, капризного(прикладом, як цензора літфонда бувшої держави!).

Ставши вимушеним нічним телеглядачем, частенько дивився на тільки "Доктора Хауса", але й "Вести";щирий погляд міллєров і мюллєров(вибачте:берлінерів) бачив, як бачив пітливі обличчя (Тегеран,Ялта відпочивають), страждающих метаболічним синдромом;втомлений за три роки тренінгу голос, все таки, бринів(тривога)...До Агітпроповського техноречівок недотягувало,ой не дотягувало...Більше нагадувало заяви: дружнього Хамасу,Північної Кореї, но не раннього Фіделя,Чавеса...

Чого така ненависть/зневага до земляка Глєба? Це ж тільки одесит міг так посадити агітпроп своєю примітивністю(зіграти п'яного може тільки талановитий і дуже тверезий актор), як Гоголь висміяв сусідку,залишившись в фаворі(вирахують і перепоховають, але потім).
Я дочці, на прикладі "Вестей", пояснював,що таке радянська влада;їй не повезло--народилась акурат з державою,а тепер вчиться на "міліціонера",бо каже ,що Право потрібне її рідній країні*!Я ,стулений і принижений,не то -- пострадянський,не то-- протокапіталістичний даун, думаю:коли і що говорити,як думав всякий гуляйпілець...в період самостійної державності в межах окремого Таврійського Раю(РАЙцентр), де дивним способом збереглася українська мова без суржу?! Ну, не Токмак і все!

На одному з сайтів написав: молодець UV from UA ;нехай 15.02.2009 кличе на засідання VV (не путати з авто) на два приставних стільчика (колись у МХАТі за 30 копійок!),бо Валентин є Валентин!

І ще...Прошу не турбувати мене штатних політичних експеритутів/альфонсо-жигалістів з однодиванних Київських Центрів Стратегічних Досліджень (Хвесенків,Карасенків... і той,з російським прізвищем(дорого-хутро-хвостатим сімейства щурячих,що мудро баражирує від ПР до БЮТ,знову ПР.... і, далі, копен-дупен без зупинок..., Кость Бочкороб --самий дешевий,всього за якихось 2 тис.неUHR опускає/піднімає рейтки(неблагозвучне в Галичині -- труси,маїтки),хоча,насправді ,"по-українськи"-- рейтинги/політичне ісподнє билльо!
________________________________________________
* любима дочка образила(добре, валідол дешевий!)сказавши,що (свідки,не відволікайтесь, слухайте!) я жінці рідній -- не родич, а громадянин,що через механізм шлюбу уклав Договір на Створення сім'ї (?!) в той час,коли один поцілунок на 99% гарантував женячку!
Сімейні тайни розмінюю на:надії,віру,порядочність,совість -- опції,що не містяться в душах політиків і не можуть міститися,бо робота у них така і механізм працевлаштування не простий (інсталюватись в башмачників,люберецьких важко,але можна!Селекція в АПУ(не путати з славною партією захисників селян) -- жізнь удалась на 3-4 місяці! Я так розчулився /пожалів Ларису Мудрак,що написав свій ІР (простіше нишпорити антивікторіанцям, коли гарант засоромився описати шлях 262 млн гривень зібраних народом для "Лікарні Майбутнього"(не вказано кого).

_________________________________________________

Пане Сергію С.!Ваш однофамілець підняв Америку красиво в повітря і завис! Виробіть щось з гвинтом до центра Землі;погодимся на гейзери...Уран,титан,золото не пропонувати(маємо те,що маємо,а воно....дуже гріє, літає, крутить і вертить).
Создано: 
02.08.2008 15:43:09
Перейти
Цитата
Володимир Білецький пишет:
РЕТЕЛЬНУ, ФАХОВУ, ТРИВАЛУ ПРАЦЮ. Саме ЦЕ (практичний результат!) - цінне. Все інше - щось дуже швидкоплинне


Шановний Володимире Стефановичу! Своє слово щодо моеї ретельності,фаховості,працездатності визначить радіологічна лабораторія 5 серпня?!

Як і всі,ретельно вчив англійську і менш ретельно французьку(школа,інститут).І що це мені дало при відсутності мовної практики?Нічого!Переклади, які робив на флоті(Агенції англо- і франкомовні з телетайпів) простенькі, як будовою речення так і словарним запасом!Хто читав ту антирадянщину? Еліта штабу Північного флоту!
Cообщений в теме: 4
Тема: «Ищу партнеров» в форуме: Бизнес
Создано: 
10.08.2008 11:47:44
Перейти
"100 позицій" за 45 гривень???
Я роблю 101 під назвою "Прощай сайт!"
Создано: 
09.08.2008 11:23:23
Перейти
Цитата
Іван Подолян пишет:
Слово "партнер" я, як нелінгвіст, пов*язую зі словом "part" - частина, складова. Відповідно, партнери в загальному розумінні - люди, які є частиною чогось спільного, мають щось спільне.


Пане Іване!Гарантую Вам повну недоторканість з мого боку!Вибачаюсь, якщо показався некоректним!
*Напряму вийти до Вас немає можливості, як це сталося з Пахотіним К.К.,людиною серйозною і з відчуттям гумору,іронії!
Дякуючи цьому сайту (прекрасному проекту) познайомився з дуже цікавими людьми;вже зустрівся з Анрієм Набоковим!Думаю не за горами зустріч з Бабушкіним(багато мене навчив),Олегом Євгеновичем Бобровим
Создано: 
08.08.2008 11:04:53
Перейти
Пане Іване!Будьте поблажливим до простолюдина!Я дуже радий ,що Євгеній Володимирович одружився!

Семантика слова п а р т н е р не завжди, але часто означає Чендж...,тобто, "бізнес"!Перед Вами стоїть вибір(так я зрозумів з запитання)і, як порядочний вуйко, поділився досвідом!
Создано: 
06.08.2008 18:04:51
Перейти
Цитата
Іван Подолян пишет:
Действительно, красивая... Может жениться?


Цитата
Євген Найштетік пишет:
Красивая одежда... может жене что-то приобрету.
______________________


Вітаю Євгенія!
Молодець, що дозрів і створив основну базову державну ланку -- сім'ю!Я робив це двічі..., коли дівчата ще не ходили з відкритими пупами,довгими тоненькими цигарками і, третя складова, пляшка пива в руці!(вчора був в Києві;все там перфектно...окрім масовості що до описаного вище)...

Що до репліки Івана...я -- розгублений!Не уявляю собі красоту(дрес-код фейса), як і знайомства по об'яві, рекламі і т.д.!?!Інстинкт не підтверджений опціями IQ -- рудимент дикості часів Володимира дуже Великого! При свічці з пляшечкою "Токайського" любов прийде після третього бокалу...Пишу любов з малої літери, бо на велику літеру вона потягне лише за умови "втрати голови"* в аурі трансцендентно--ірраціонального*, коли все працюватиме всупереч:географія, незручності професій, мовчазний спротив батьків(матьків, бабків, дідків) і ще обставин міліон,бо способів бути щасливим -- лише один!А саме:бути самим собою і чесним перед собою без камінчиків за пазухою! Враховуючи, що дівчата дорослішають швидше,відповідно, жінки більш кмітливі в сенсі майбутнього побуту( про три кути в хаті не я придумав!).
Дуже бажано: близькість професій, приблизно рівний соцільний статус!

Категоричне НІ при виявленні с к у п о с т і!Хіба що --сам такий!Оті неп'ющі та некурящі хлопчики-мужики, читай--"правильні" --к а т а с т р о ф а!
*службові симпатії повинні бути, бо жінкам подобається, коли на них звертають увагу і вони того варті(ліпшого друга ніж співробіниця може і не бути).Стервозний компонент вирощується тільки нами(мужчинами) через механізм б а й д у ж о с т і.
Єдиний привід для розлучення -- з р а д а!Спокійно, без лишніх слів... до РАГСу чи суду!Після розлучення --обов'язково вітати з Днем народження,іменин,на Новий рік!

Бажаю Вам успіхів!
*Кохання --чуттєве мариво! Патологічно закохана людина втрачає глузд! Так кажуть французи і я їм вірю, бо знаю!
**Все написане -- лише написане! Треба пам'ятати, що є поняття Судьба від якої не втечеш!
Создано: 
02.08.2008 16:48:40
Перейти
Цитата
Kenskin пишет:
Завдання теперішнього покоління - не руйнувати дух, бо тотальне опоганювання минулого - це як раз і є підрубання гілки, на якій сидимо


Не боюсь повторитися:радянська влада витягла мене з гумових чобіт, як і мого брата!Далі пішло поїхало...

Того духу , яким я жив, тепер немає...Сам попросився служити на флот і не жалію по сей день!Нинішні шмаркачі лякають своєю інфантильністю!

І ще одна важлива річ!Живучи в Росії -- дивувався, що титульна нація імперії живе значно гірше і вимоги мінімальні!На швидкій до 75% викликів були пов'язані з алкоголем!
В даний час ніколи не змішаю поняття: російський народ, російська мова, комунізм як теорія, комунізм в виконні оркестру Сталіна...І українські ,і єврейські ,і латишські... посіпаки грали чималу роль в обезличеному ЦК КПРС і Політбюро!

Українська діаспора (як і російська)за кордоном зберігали і зберігають свою ідентичність:церква,видавництва і переїзд на проживання в Україну! Йдеться про зарубіжжя англомовне,французьке,німецьке...В бідних іспаномовних латиноамериканських преріях стали такими ж бідняками, як і місцеве населення!В Росії не можуть видати навіть маленьку газетку чи журнал;про ТВ чи радіо взагалі не йдеться!
*депутат держдуми Ш е в ч е н к о рвав український прапор!
Создано: 
02.08.2008 09:05:26
Перейти
Цитата
Kenskin пишет:
П. Загребельный, О.Вишня - разноплановы, но хороши-и. Да и Павлычко только за "кольори" может быть признан.


Це вже щось т е л е п а т и ч н е!Безумовно ,лірика Павличка вдало викрадена у Бога геніальність!
Коли писав Вам, зупинившись на мить...думав про П.Загребельного, О.Вишню и М.Т.Рильського...
Література--окремий сегмент;дуже важливий для мене, а може і самий важливий!
З повагою В.Ф.
Создано: 
01.08.2008 10:40:59
Перейти
Цитата
Kenskin пишет:
Я был лично знаком с Павлычко. Это учитель, но очень нервный. Да и в учителя... он же не совсем...


Я, на щастя, не був знайомий...Зате його покійна дочка Соломія (подруга Оксани Забужко;обидві закінчили філосовський факультет) -- дуже значима постать! Доклала руку до видавництва "Основи"!

Щодо письменників України? Вони для мене закінчились в 20-х роках і почалися в 91!І коментувати не буду, як і "відмивати" -- часи, мовляв, такі були!
Cообщений в теме: 1
Тема: «Укрупнение украинских вузов - это реально?» в форуме: Освіта
Создано: 
02.08.2008 16:18:14
Перейти
Цитата
Kenskin пишет:
Как Вы думаете, господа эксперты от образования и экономики, грядет ли повально-кардинальное укрупнение вузов или этот процесс останется чисто виртуально-ползучим


Не знаю, як з кількістю, але ,заради якості медичної освіти, треба негайно позакривати медвузи Зах .України ,окрім Львова.
Нехай залишаться кафедри в Франківську,Чернівцях,Тернополі,Ужгороді..., але загальне керівництво контролю і якості(вступ,навчання--сесії через тестування, випускні) тільки у Львові!
Дуже подобаються випускники Вінниці,Запоріжжя,Донецька,Харкова,Дніпропертровська,Одеси. Від Києва очікую змін, а поки рекомендую підтягнутися!
Сообщения пользователя 1 - 10 из 273
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | КонецВсеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua