На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

15 січня 2013 р. у Чернівцях відбудеться фестиваль Маланок

Версия для печати Версия для печати

08.01.2013 18:52:55 |  
У Чернівцях 15 січня відбудеться фестиваль "Маланка-фест", який цьогоріч збере в обласному центрі близько шести сотень маланкарів. Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на прес-службу Чернівецької облдержадміністрації. 

Як зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв, фестиваль Маланок, який відбудеться у Чернівцях 15 січня, має стати візитівкою туристичної Буковини та свідченням того, що в області не лише збережені культурні та етнічні традиції, а й активно розвиваються. За його словами, "Маланка-фест" - це унікальне та особливе народне дійство, про яке мають знати у світі.

"На фестивалі Маланок, який організовується у Чернівцях вже втретє, будуть представлені українська, бессарабська, гуцульська, молдавська, румунська Маланки, вік яких - понад сто років. Ці різні колоритні звичаї, обряди збережені саме у нас, на Буковині. Маланка, Переберія - це своєрідний буковинський карнавал, який збирає довкола себе шанувальників народного мистецтва, - сказав Папієв. - Ми повинні цим пишатись, популяризувати свою самобутність та об'єднуватись довкола створених народом впродовж віків традицій". 

Він додав, що цього року "Маланка-фест" збере в обласному центрі близько шести сотень маланкарів. 

Папієв зазначив, що влада краю сприяє проведенню фестивалю, до того ж, цього року завдяки допомозі благодійного фонду усім учасникам фестивалю будуть відшкодовані витрати на дорогу, а кращі з гуртів маланкарів здобудуть визнання журі та отримають грошові винагороди - 50, 20 та 30 тис. грн.

 
Источник:  Радіо Ера-FM
Ссылка на источник:  http://www.radioera.com.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 597

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 505

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua