На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Оголошено про початок конкурсного відбору учасників Третьої Всеукраїнської виставки проектів "Ярмарок ідей"

Версия для печати Версия для печати

17.09.2008 |  

Альянс „Нова енергія України" та Міністерство з питань житлово-комунального господарства України оголошують про початок конкурсу відбору учасників Третьої Всеукраїнської виставки проектів з енергозбереження „Ярмарок ідей". До участі у конкурсі запрошуються вітчизняні винахідники, науковці та спеціалісти, а також виробники обладнання.

Приймаються проекти із підвищення енергоефективності, спрямовані на використання нетрадиційних та відновлюваних, а також традиційних джерел енергії, енергоощадних технологій в промисловості, житлово-комунальному господарстві та повсякденному житті.

Оцінка проектів буде проводитися журі конкурсу, до складу якого входять кваліфіковані фахівці в галузі енергозбереження. У разі необхідності, в залежності від специфіки проекту, будуть залучатися відповідні фахівці з профільних установ.

Найкращі проекти та технології буде запропоновано державним установам України для подальшого просування їх в національній програмі енергозбереження, а також інвесторам для подальшого фінансування та реалізації.

Зацікавлені особи чи установи, що мають такі проекти та бажають сприяти їх оприлюдненню, фінансуванню та реалізації, можуть взяти участь в „Ярмарку ідей".

Проведення виставки та презентації найкращих проектів з енергозбереження „Ярмарок ідей" заплановано на листопад 2008 року в м. Києві. У виставці будуть брати участь найкращі проекти, надіслані на конкурс та відібрані нашим журі. Остаточна дата проведення фіналу буде оголошена на нашому сайті додатково.

Формат „Ярмарку ідей 2008": семінар-виставка, під час якого учасники мають змогу зробити презентацію своїх проектів, відповісти на запитання експертів та інших учасників. Крім того, за бажанням учасника йому буде надано місце для розташування макету проекту чи дослідних зразків або при потребі – мультимедійний проектор.
На Ярмарку буде відібрано 3 переможці в номінаціях:

1.Найкраща ідея
2.Найкращий проект
3.Найкращий реалізований проект

Запрошуємо до співпраці інформаційних спонсорів, інвесторів та зацікавлених осіб.

Якщо у Вас виникли питання стосовно "Ярмарку ідей" — звертайтеся за телефоном:
8 (044) 417 13 88

Інформація про умови конкурсу на сайті:
http://newenergy.org.ua/

Источник:  Всеукраїнська експертна мережа
Ссылка на источник:  http://experts.in.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 598

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 505

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua