На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Українські вчені запрошуються до участі в міжнародному конкурсі "Зелені таланти"

Версия для печати Версия для печати

18.06.2010 07:28:58 |  

Триває Міжнародний конкурс "Зелені таланти - Міжнародний форум з високого потенціалу сталого розвитку" (Green Talents) 2010 року, який проводить Федеральне міністерство освіти та дослідження Німеччини (BMBF). Після першого успішного проведення в 2009 році молоді вчені у галузі сталого розвитку і в цьому році можуть подавати заявки на місце у Міжнародному форумі.

Молоді вчені з усього світу запрошуються відвідати провідні місця розташування екологічно чистих технологій в Німеччині, завести нові знайомства і розбудувати мережі з видатними навчальними закладами та підприємствами. В центрі уваги цьогорічного конкурсу "Зелені таланти" знаходяться, зокрема, такі теми як екологічно чисті технології, захист клімату, енергоефективність і зниження емісій вуглекислого газу, ефективність використання ресурсів та матеріалів, технологій води, а також інновації для відповідних послуг. Переможці будуть нагороджені в рамках форуму FONA в Берліні.

Крайній термін подачі заявок 20 червня 2010 р.

15 відібраних переможців восени 2010 р. візьмуть участь у "Міжнародному форумі з високого потенціалу сталого розвитку" та протягом однієї неділі подорожуватимуть Німеччиною. Вони відвідають провідні університети, дослідницькі інститути і підприємства та будуть проінформовані щодо дослідницької діяльності, а також можливості співробітництва з німецькими установами. Індивідуальні зустрічі з експертами провідних установ та підприємств, що працюють у різних напрямках екологічно чистих технологій, є важливою складовою перебування в Німеччині. Крім того, гості представлять на форумі свої власні дослідження. "Зелені таланти" також отримають можливість протягом року після участі в міжнародному форумі провести дослідження в рамках 1-3 місячного перебування у Німеччині.

З інформацією щодо конкурсу та умовами участі можна познайомитися на
www.greentalents.de.

Источник:  Освітній портал
Ссылка на источник:  http://www.osvita.org.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 617

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 524

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua