На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

2 липня 2010 р. розпочнеться міжнародний еко-культурний фестиваль "Трипільське коло-2010. Вогонь"

Версия для печати Версия для печати

28.06.2010 10:07:48 |  

За тиждень у місті Ржищів, що на київщині розпочнеться міжнародний еко-культурний фестиваль "Трипільське коло-2010. Вогонь".

Дивіз цьогорічного фестивалю – запалювати серця творчістю та мистецтвом. Організатори обіцяють більше двох тисяч учасників та насичену програму. Зокрема виступи відомих гуртів та традиційну толоку.

З першого до четвертого липня на пагорбах Ржищева розпочнеться довгоочікувана етно-подія літа "Трипільське коло. Вогонь". Трипільське коло – соціальний захід, який порушує екологічні питання та пропагує здоровий спосіб життя. Територія фестивалю проголошується вільною від тютюну, алкоголю, наркотиків та відкритою для творчості.

Відпочити протягом чотирьох днів можна всією родиною – на фестивалі буде більше 25 майданчиків – міжнародна школа танцю, майданчик для дітей, етно-атракціони, показ фільмів та багато іншого. За словами керівника волонтерського майданчика пані Ксенії, оскільки дивіз фестивалю - запалити серця, волонтери будуть плести сердечки із соломи, які роздаватимуть гостям.

Кожне трипільське коло присвячено якійсь стихії, два роки тому була вода, торік – земля. Цьогоріч фестиваль обрав вогонь. За тиждень до фестивалю, біля музею Івана Гончара учасники заходу розпалили живе багаття за допомогою стародавнього методу. Вогонь перенесли у символічну трипільську піч, у якій він і вирушить на Трипільське коло, де його будуть оберігати та підтримувати протягом чотирьох днів.

На великій сцені трипільського осередку виступатимуть гурти ДахаБраха, Піккардійська терція, Атмосфера, Крихітка та інші. За словами учасника фестивалю, лідера гурту Madheads XLВадима Красноокого такі фестивалі як Трипільське коло несуть у маси альтернативну культуру.

Фестиваль запрошує усіх охочих запалити своє серце творчістю, відпочити, на природі, приєднатися до екологічного руху та долучитися до стародавньої кльтури однієї з найперших цивілізацій світу.

Источник:  Радіо Ера-FM
Ссылка на источник:  http://www.radioera.com.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 597

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 505

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua