На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

19 січня 2011 року у Могилянці відбудеться благодійний вечір та тихий аукціон - перша велика подія проекту "РЕСТАВРАЦІЯ"

Версия для печати Версия для печати

17.01.2011 15:12:35 |  

19 січня 2011 року, на Водохреща, відбудеться перша велика подія проекту "РЕСТАВРАЦІЯ" – благодійний вечір та тихий аукціон. Представлені на аукціоні твори 30 сучасних українських художників, ретельно відібрані відомим куратором та колекціонером Павлом Гудімовим, Виступ Олега Скрипки та камерного оркестру New Era Orchestra доповнять приємну і невимушену атмосферу вечора. Серед гостей розіграють призи лотереї, лоти для якої надали посольства європейських країн.

Усі кошти, зібрані під час благодійного вечора, будуть передані на замовлення архітектурного проекту реставрації Староакадемічного (Мазепиного) корпусу (1704 р.) – першої будівлі, спорудженої для КМА коштом її славетного випускника, гетьмана Івана Мазепи.

Історія України та Києво-Могилянської академії зокрема має багато прикладів, коли величні будівлі зводилися і утримувалися турботою та коштом благодійників. Свого часу до побудови архітектурного комплексу Могилянки долучалися найвидатніші постаті – святий митрополит Петро Могила, гетьман Іван Мазепа, митрополит Рафаїл Заборовський, багато інших достойників.

Сьогодні проект "РЕСТАВРАЦІЯ" вже об’єднав довкола себе багатьох представників вітчизняного та закордонного бізнесу, громадських організації, дипломатів, політиків, представників творчої інтелігенції.

Спільнота Могилянки, до якої долучаються всі наші однодумці, партнери та випускники, щиро сподівається, що разом ми зможемо порятувати для нащадків унікальну культурну перлину – архітектурну спадщину Могилянки.

Фінансові партнери проекту:

"Dragon Capital", "Райффайзен Банк Аваль", BDО в Україні.

Партнери музичної частини заходу:

холдинг "КМ Сore", музичний проект "Вавилон".

Організаційні партнери проекту:

"ІТТ-Інвест", Арт-центр Павла Гудімова "Я Галерея", "Е-design", "Столиця Сервіс".


Для резервації квитка на подію і щоб дізнатись більше про проект, перегляньте будь ласка: http://www.ukma.kiev.ua/1stor/blago_proekt/mater/pres_restor.pdf

Каталог аукціону художніх творів, усі надходження від продажу котрих буде передано на мету проекту "РЕСТАВРАЦІЯ", можна переглянути тут: http://www.ukma.kiev.ua/1stor/blago_proekt/mater/catalog_rest.pdf 

Коротку інформацію про проект, відеоролик та усі необхідні контакти і реквізити можна переглянути тут: http://www.ukma.kiev.ua/1stor/blago_proekt/index.html

______________________________________________________________

Довідка:

Проект "РЕСТАВРАЦІЯ"

Мета проекту "РЕСТАВРАЦІЯ" – збір коштів на реставрацію унікального комплексу будівель 17-19 століть, розташованого на території НаУКМА. Зараз 11 пам’яток, що мають державне значення, нагально потребують реставрації. З часу свого відродження університет фактично самотужки утримує ці будівлі, за можливості їх ремонтує і реставрує. Так, у 1996-97 рр. були укріплені перекриття та баня Благовіщенської церкви Староакадемічного корпусу. У 2005-2008 рр. відреставровані Святодухівська (Трапезна) церква та Поварня Братського монастиря – єдиний проект, кошти на який були частково виділені урядом.

Перший етап великого 5-річного проекту "РЕСТАВРАЦІЯ", який має охопити всі 11 будівель історико-архітектурного комплексу – відбудова Староакадемічного (Мазепиного) корпусу, який гостро потребує капітального ремонту і фахової реставрації. За попередніми підрахунками, за умови наявності коштів її можна здійснити протягом 3 років (бюджет проекту складає близько 30 млн. грн.). Всі кошти, зібрані під час благодійного вечора та тихого аукціону, будуть спрямовані на замовлення проектно-кошторисної документації (необхідна сума складає 600 тис. грн.).


Задля реалізації проекту "РЕСТАВРАЦІЯ" НаУКМА планує співпрацювати з Кабінетом міністрів, Міністерством культури, Міністерством освіти, науки, молоді і спорту, Управлінням охорони пам’яток, вітчизняними та міжнародними благодійними фондами та інституціями, з бізнес-структурами, українською діаспорою, широкою громадськістю.

Проект "РЕСТАВРАЦІЯ" об’єднав представників бізнесу, політики, мистецтва, дипкорпусу з України та закордону.

Для спільноти Києво-Могилянської академії, наших однодумців та партнерів успіх проекту "РЕСТПАВРАЦІЯ" – це внесок у майбутнє своїх дітей, своєї країни.

Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА)

Один із найстаріших університетів Східної Європи. Заснований 1615 року як школа для дітей "усіх станів". Протягом XVII-XVIII століть Академія справляла величезний, подеколи визначальний вплив на інтелектуальне, наукове, освітнє, духовне життя України. Серед видатних могилянців – більше 30 церковних ієрархів, визнаних по смерті святими; 12 гетьманів; видатні вчені, просвітителі, засновники шкіл, бібліотек, храмів. Києво-Могилянська академія та її вихованці творили суспільно-політичну думку, формували національну свідомість українців.

Була закрита 1817 року рішенням Святішого Синоду Російської імперії. Відроджена 1991 року. Нині НаУКМА – це один з провідних університетів держави, найкраще з-поміж інших українських вишів інтегрований до світової освітньої системи.

Сьогоднішня Могилянка – це 6 факультетів, близько 3500 студентів, 28 наукових центрів та лабораторій, 19 бакалаврських, 19 маґістерських, 35 аспірантських та 10 докторських програм. Діють Києво-Могилянська бізнес-школа, Могилянська школа журналістики та перша в Україні Докторська школа європейського зразка (7 PhD – програм). Викладачі НаУКМА є членами 47 міжнародних наукових та професійних асоціацій.

04655, Україна, м. Київ,
вул. Г. Сковороди, 2
тел. (044) 425-15-36, факс (044) 463-71-12
pressa@ukma.kiev.ua

Источник:  Прес-центр НаУКМА

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 620

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 526

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua