На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

22 лютого 2011 р. у Києві відбудуться публічні дебати "Державна медицина краща за приватну"

Версия для печати Версия для печати

18.02.2011 18:43:26 |  
22 лютого 2011 р. о 19:00 у Києві у конференц-залі Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57; 2-й поверх) відбудуться публічні дебати "Державна медицина краща за приватну", які проводяться Фондом "Ефективне управління" у партнерстві із британською компанією Intelligence Squared. 

Звертаємо увагу, що перше голосування аудиторії почнеться о 18:45. Модератором виступить відомий журналіст і телеведучий Мустафа Найєм.

Дебати побудовані за класичним форматом проведення дискусійного форуму у стилі "Оксфордського клубу". Фонд запрошує по 2 спікери для участі в панелях "за" і "проти" теми дебатів. У першій частині події кожний із спікерів протягом 7 хвилин висловлює аргументи на захист своєї позиції, після чого модератор запрошує до активної участі аудиторію, учасники якої можуть поставити питання і прокоментувати виступи спікерів. На початку і наприкінці дебатів проводиться голосування аудиторії з теми дебатів, що дозволяє виявити, аргументи якої зі сторін були більш переконливими.

Для участі у дебатах Фонд запросив наступних спікерів:

"За": 

Тетяна Бахтеєва, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я;

Ольга Богомолець, директор Інституту дерматокосметології доктора Богомолець, професор, заслужений лікар України.

"Проти": 

Генрі Марш, засновник Міжнародного центру Нейрохірургії, член Лондонського Королівського коледжу Нейрохірургів, професор, Великобританія;

Анатолій Заболотний, директор благодійного фонду "Розвиток України".

Довідка:

Фонд "Ефективне управління" був створений з ініціативи Ріната Ахметова 2007 року для розроблення та реалізації проектів і програм, спрямованих на довгостроковий розвиток української економіки. Ця організація покликана сприяти досягненню суспільно-політичного консенсусу з основних напрямків реалізації програм економічних перетворень. Для розв’язання цих завдань Фонд залучає провідних вітчизняних і закордонних експертів із бездоганною репутацією. Незалежність організації гарантує Міжнародна консультативна рада, до якої входять відомі суспільні та політичні діячі різних країн.

Компанія Intelligence Squared (Лондон, Великобританія) за минулі 6 років стала відомим організатором дебатів та інших інформаційних подій високої якості у Великобританії, США, Австралії та в інших країнах. Запрошуючи до дебатів на найважливіші теми сучасності багатьох видатних суспільних і політичних діячів та експертів з усього світу, Intelligence Squared має унікальну репутацію майданчика для інтелектуальних дискусій, порівнянного з англійським Парламентом. Дебати компанії Intelligence Squared транслюються каналом BBC World по всьому світі, приблизна кількість глядачів - 76 мільйонів. 
Источник:  Фонд "Ефективне управління"

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 614

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 522

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua