На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

2-3 березня 2011 р. у Львові відбудеться конференція молодих вчених "Розвиток етнотуризму: проблеми та перспективи"

Версия для печати Версия для печати

28.02.2011 15:20:10 |  

2-3 березня 2011 року у Львівському інституті економіки та туризму (ЛІЕТ) за сприяння Львівської асоціації розвитку туризму відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених "Розвиток етнотуризму: проблеми та перспективи".

Молоді вчені скажуть своє слово щодо інтерпретації самого поняття "етнічний туризм", аналізу сучасного стану, проблем та перспектив розвитку етнотуризму в Україні. Питання, підняті організаторами конференції (кафедра соціально-гуманітарних дисциплін та науковий відділ ЛІЕТ), викликали велике зацікавлення серед молодих науковців з різних куточків нашої держави: на участь зголосилися студенти та викладачі вищих навчальних закладів із Києва, Львова, Донецька, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Тернополя, Ужгорода, Мукачева, Чернівців, Запоріжжя, Луцька, Харкова, Мелітополя, Рівного, Дрогобича – всього більше 100 учасників. Не залишилися осторонь і практичні організатори туристичного бізнесу: з доповідями зголосилися виступити представники туристичних фірм "Карпатія Галич тур", "Оріон-Інтур" та ін.

У рамках розширення міжнародної співпраці Львівського інституту економіки і туризму у конференції візьмуть участь також гості з Вищої технічно-економічної школи імені кс. Б.Маркевича (Польща), зокрема заступник директора Школи Марія Ожуґ виголосить доповідь про можливості розвитку етнотуризму у Підкарпатському воєводстві.

Интересно: перебуваючі на конференції обов`язково завітайте на автобазар львів.

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 618

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 526

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua