На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

23-27 травня 2011 р. у Чернігові відбудеться перший семінар навчального курсу "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини – 2011"

Версия для печати Версия для печати

28.04.2011 20:44:04 |  

Українські журналісти краще зрозуміють права людини

З 23 по 27 травня 2011 року у Чернігові відбудеться перший семінар навчального курсу "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини – 2011".

У семінарі візьмуть участь 20 представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації.

Семінар є складовою довготермінового навчального курсу, який складається з двох сесій, дистанційного компоненту та навчального візиту до однієї з європейських країн.

Під час першого семінару учасники більше дізнаються про філософськи засади та історію розвитку концепції прав людини, національні та міжнародні механізми захисту прав людини та стандарти висвітлення проблематики прав людини у ЗМІ.

Програма навчального курсу розроблена у співпраці з фахівцями Гельсінського Фонду з Прав Людини (Варшава). Журналісти матимуть нагоду послухати відомих в Україні експертів з журналістського та правозахисного середовища: Володимира Яворського, виконавчого директора Української гельсінської спілки з прав людини, Єгора Соболєва, координатора Бюро журналістських розслідувань "Свідомо", Богдана Крикливенка, представника секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду в Україні, Олександра Бурмагіна, члена правління Асоціації медіа-юристів, Сергія Бурова, координатора Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини", Олександра Войтенка, експерта ВА "Нова доба" та інших.

Організатори запрошують всіх зацікавлених журналістів, державних та громадських експертів в галузі освіти з прав людини взяти участь у семінарі в якості спостерігачів. Додаткову інформацію можна отримати у координатора навчального курсу "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини - 2011" Костянтина Рєуцького за телефоном : +38 050 628 06 61.

Захід є складовою частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" та проводиться в рамках проекту "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини: посилення впливу журналістської спільноти на стан дотримання прав людини в Україні", який адмініструється Правозахисним центром "Поступ" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Источник:  Прес-служба Правозахисного центру "Поступ"
Ссылка на источник:  http://postup.lg.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 617

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 524

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua