На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

22 вересня 2011 р. відбудеться лекція Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Польща в Україні доктора Генрика Литвина "Двадцятиріччя польсько-українських взаємин"

Версия для печати Версия для печати

21.09.2011 15:43:42 |  

22 вересня 2011 року, о 18:00, у Києво-Могилянській академії відбудеться лекція Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Польща в Україні доктора Генрика Литвина "Двадцятиріччя польсько-українських взаємин"

Місце проведення: Центр польських та європейських студій НаУКМА, м. Київ, вул. Волоська, 10, корп. 6.

Лекцією пана Посла "Двадцятиріччя польсько-українських взаємин" розпочинається цикл зустрічей із Послами країн – членів ЄС під загальною назвою "Європейський клуб". Лекцію організовано Центром польських та європейських студій НаУКМА.

Генрик Литвин – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні, історик за освітою, автор книжок з історії давньої Речі Посполитої, зокрема дисертації "Наплив польської шляхти в Україну 1569-1648" (вид. 2000 р.) та "Рівні до рівних. Київська репрезентація у Сеймі 1569-1648" (2009 р.). Довголітній дипломат. Виконував дипломатичні місії, зокрема в Італії, Україні, Росії, Білорусі. До прибуття в Україну у червні 2011 – заступник міністра закордонних справ Республіки Польща.

Источник:  Прес-центр НаУКМА
Ссылка на источник:  http://press.ukma.kiev.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 621

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 526

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua