На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

30 вересня 2011 р. у столичному ботсаду відкриється виставка осінніх квітів

Версия для печати Версия для печати

29.09.2011 12:27:37 |  

В столиці в п’ятницю, 30 вересня, у ботанічному саду на Печерську відкриється традиційна щорічна виставка квітів "Осінні барви", яка триватиме три дні.

Унікальність цієї виставки в тому, що багатьох представлених тут квітів немає більше ніде в Україні - це нові сорти з закритої для відвідувачів ділянки, які були завезені в ботсад в останні 3-4 роки. Всього на виставці буде представлено по 200 сортів жоржин та хризантем.

За словами Анатолія Дорошенка, куратора колекції жоржин, у першому залі, за задумом дизайнера, серед стилізованого лісу розташували жоржини у вазах. Є сорти світової селекції, зокрема, американської, німецької, англійської, французької. Основна мета виставки - показати різні сорти, серед них і сорти-гіганти з діаметром квітки більше 20 сантиметрів.

У другому залі в горщиках представлені хризантеми світової та української селекції. Куратор колекції хризантем Людмила Завидова розповіла, що відвідувачам покажуть гібридні форми хризантем, виведені в ботсаду.

Відкриється експозиція о 14.00 годині 30 вересня і працюватиме до 2 жовтня. Всі бажаючі також зможуть придбати тут найрізноманітніші сорти жоржин і хризантем і отримати кваліфіковані консультації.

Источник:  Радіо Ера-FM
Ссылка на источник:  http://www.radioera.com.ua/

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 614

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 521

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua