На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

20 квітня 2012 р. відбудеться 5-й Київський Безпековий Форум "Демократія – слово чи цінність? Роль демократизації у глобальних безпекових процесах"

Версия для печати Версия для печати

18.04.2012 19:35:12 |  

20 квітня 2012 року відбудеться 5-й Київський Безпековий Форум "Демократія – слово чи цінність? Роль демократизації у глобальних безпекових процесах".

Що таке демократія? Чи можна провести паралель між сприйняттям демократії у різних регіонах світу? Якою є роль демократії в Європі та в Україні? На ці та інші питання шукатимуть відповіді міжнародні та українські експерти на 5-му Київському Безпековому Форумі, який відбудеться 20 квітня 2012 року.

Понад 400 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, ділових та громадських кіл з понад 20 країн світу обговорять глобальні безпекові тенденції, питання добробуту та демократії, визначатимуть роль Європейського Союзу в регіональному розвитку та прогнозуватимуть майбутнє ЄС як ключового фактора регіональної стабільності.

Також головними темами дискусії стануть роль України у глобальних та регіональних безпекових процесах; сучасні тенденції у сфері глобальної безпеки, залежність внутрішньої, регіональної та глобальної безпеки від рівня демократизації та розвитку окремих країн.

Свою участь у 5-му Київському Безпековому Форумі в якості доповідачів підтвердили: Павел Роберт КОВАЛЬ, Член Комітету Україна-ЄС, Європейський Парламент; Гіоргі БАРАМІДЗЕ, Віце-прем’єр Грузії; Канвал СІБАЛ, Секретар з питань зовнішньої політики при уряді Індії (2002-2003); Крістофер ВОЛКЕР, Віце-президент з питань аналізу і стратегії, Freedom House, США;Серджіу ЧЕЛАК, Міністр закордонних справ Румунії (1989 - 1990); Гьоран ЛЕННМАРКЕР, Президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ (2006 - 2008); Суат КІНІКЛІОГЛУ, депутат, представник Комітету закордонних справ в Турецькому парламенті (2007-2011); Дімітріус ТРІАНТАФІЛЛОУ, Директор Центру міжнародних та європейських студій, Туреччина; Аманда ПОЛ, Аналітик з питань політики, Брюссельський Центр європейської політики; Ніку ПОПЕСКУ, Аналітичний центр "Європейська рада з питань зовнішніх відносин", Великобританія; Філіп ФЛУРІ, Заступник директора Женевського центру демократичного контролю над збройними силами; Григорій НЕМИРЯ, Віце-прем’єр-міністр України (2007-2010) та інші.

Відкриє Форум Арсеній ЯЦЕНЮК, народний депутат України, лідер партії "Фронт змін", засновник Фонду "Відкрий Україну".

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Щорічний міжнародний захід "Київський Безпековий Форум", започаткований Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" у 2007 році, є платформою для дебатів із найактуальніших питань безпеки в Європі та Чорноморському регіоні.

5-ий Київський Безпековий Форум відбудеться 20 квітня 2012 року в Києві
у Fairmont Grand Hotel, вул. Набережно-Хрещатицька, 1 (Ballroom, перший поверх).

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ: Катерина Коробовцева, тел.: 220 18 40, моб.: 050 331 62 06,kk@openukraine.org

Источник:  Фонд "Відкрий Україну"

Возврат к списку
НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 617

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 524

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua