На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу









nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

20-22 квітня 2012 року у Львові вперше відбудеться унікальний гастрономічний фестиваль "Львів на тарілці"

Версия для печати Версия для печати

18.04.2012 19:38:57 |  

З 20 по 22 квітня 2012 року у Львові на подвір'ї палацу Потоцьких вперше відбудеться унікальний гастрономічний фестиваль "Львів на тарілці". 

"Унікальність його полягатиме в тому, що для його проведення об'єднаються представники гастрономічної галузі Львова, як місцеві виробники продуктів, так і ресторатори", - йдеться в повідомленні організаторів.

Розпочнеться фестиваль 20 квітня гала-вечерею, на якій за одним столом зберуться більше 300 осіб - представники гастрономічної галузі, готельєри, туристичні оператори, а також місцева влада, щоб у невимушеній атмосфері обговорити питання розвитку туристичної галузі Львова.

Протягом 21-22 квітня фестиваль зможуть відвідати всі бажаючі, буде проходити ярмарок-презентація страв львівської кухні, де можна буде насолодитися смачними стравами від львівських ресторанів.

Крім того, протягом фестивалю в ресторанах і кафе Львова, які візьмуть участь у заході, будуть проводитися майстер-класи, на яких можна буде навчитися готувати ці страви або почути певні секрети майстерності від шеф-кухарів цих установ.

Також в рамках фестивалю Львів на тарілці відбудеться Український кавовий фестиваль, який об'єднає чотири національні чемпіонати, на яких буде визначено найкращих фахівців з приготування кави в Україні.

"Львів має стати гастрономічною столицею України, адже саме тут є унікальна кухня, яка поєднує як українські, так і польські, австрійські, вірменські, єврейські та інші страви. Тому в цьому році і заснований такий фестиваль, який, я сподіваюся, стане традиційним і щороку представлятиме все багатство львівської кухні", - зазначив організатор фестивалю Андрій Сидор.


Источник:  Радіо Ера-FM
Ссылка на источник:  http://www.radioera.com.ua/

Возврат к списку




НОВОСТИ

Українців визнали найкращими в сфері кібербезпеки
Просмотров: 614

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 521

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua