На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

ЮНЕСКО відмовилася визнавати захоплений музей-заповідник "Херсонес Таврійський" російським

Версия для печати Версия для печати

26.02.2016 11:35:08 |  
Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) не визнає, що музей-заповідник "Херсонес Таврійський" знаходиться під відповідальністю Росії. Про це заявила постійний представник РФ при ЮНЕСКО Елеонора Митрофанова, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На сьогоднішній день ЮНЕСКО не визнає. Було голосування в ООН, поки що Крим не визнаний російським у міжнародно-правовому розумінні цього питання", – сказала Митрофанова в ході відеомосту Москва – Париж у четвер.

"Україна виходить з того, що цей об'єкт культурної спадщини належить Україні, жодні російські закони там не діють, що де-факто не так", – сказала вона.

Вона розповіла, що з переходом під юрисдикцію Росії заповідник отримав гроші, і там проводиться реставрація. Крім того, директор заповідника регулярно направляє в ЮНЕСКО звіти.

Раніше повідомлялося, що археологічний парк "Херсонес Таврійський", що в окупованому Криму, може бути додано до "чорного списку" ЮНЕСКО.

Крім того, екс-голова так званих "Законодавчих зборів" Севастополя Олексій Чалий стверджує, що нинішній "глава" міста Сергій Меняйло розпорядився замінити плитку на території музею-заповідника "Херсонес Таврійський" на більш сучасну.

Заповідник "Херсонес Таврійський" – велике музейний та науково-дослідна установа. Його загальна площа становить близько 500 га. Основа національного заповідника – музей, експозиція якого відображає дві історичні епохи – античний Херсонес і середньовічний Херсон. До складу заповідника входять давнє городище, ділянки унікальної сільської території міста, так звана хора, а також середньовічні фортеці Чембало і Каламіта.

Музейне зібрання нараховує близько 220 тис. музейних предметів основного фонду та близько 20 тис. предметів науково-допоміжного фонду, які перебувають в сховищах музею. У 2013 році об'єкт "Стародавнє місто Херсонес Таврійський та його хора" внесено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Источник:  NEWSru.ua
Ссылка:  http://www.newsru.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 521

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua