На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

В Україні розпочало мовлення перше військове радіо

Версия для печати Версия для печати

01.03.2016 11:58:29 |  
Від сьогодні, 1 березня, о 06:00 в Україні почало мовлення перше військове радіо "Армія FM".

Як повідомляють у Міністерстві оборони України на сторінці у "Facebook", наразі радіостанція працюватиме в тестовому режимі й транслюватиметься через портал "Свое радио".

"Чудова новина для першого весняного дня! Друзі, 1 березня – перший день весни і зародження першого в Україні військового радіо "Армія FM", – йдеться в повідомленні.

На сторінці радіо у "Facebook" зазначають, що створення "Армія FM" – це перший крок до інформаційної підтримки наших воїнів, які сьогодні захищають Батьківщину на Сході України.

"Військове радіо – це радіо, яке створюють військові! Головне наше кредо — проінформувати, почути і підтримати! Створення "Армія FM" — це перший крок до інформаційної підтримки наших воїнів, які сьогодні захищають Батьківщину на Сході України. В ефірі ми будемо транслювати музику, новини, розповідати героїчні історії бойових командирів і солдатів, давати корисні поради, будемо майданчиком для привітань від наших захисників", – підкреслюють організатори проекту.
Источник:  Вголос
Ссылка:  http://vgolos.com.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 521

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua