На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

120 років тому відбулися перші Олімпійські ігри

Версия для печати Версия для печати

06.04.2016 16:04:43 |  
120 років тому, 6 квітня 1896 року, в Афінах відбулися перші Олімпійські ігри.

Олімпійські ігри були традиційними для античної Греції змаганнями, однак забороненими протягом півтори тисячі років. Найпоширенішою датою початку Олімпійських ігор античності є 776 рік до н. е.

У I Олімпійських іграх сучасності, які відбулись у 1896 році, брали участь 280 спортсменів із 13 країн. Олімпійці змагалися за першість у 43-х категоріях з таких видів спорту, як легка атлетика, плавання, гімнастика, велосипедні перегони, боротьба, важка атлетика, фехтування, стрільба, теніс і марафонський біг, в якому переміг грек Спиридон Луїс. Жінки в перших Іграх участі не брали.

Водночас перші дійсно успішні Олімпійські ігри відбулися в 1924 році в Парижі – в них узяли участь понад 3 тисячі атлетів із 44 країн. Серед них були 100 жінок. Цього ж року відбулись і перші зимові Олімпійські ігри.

Як відомо, XXXI літні Олімпійські ігри, що відбудуться з 5 по 21 серпня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), будуть першими, які пройдуть у Південній Америці.
Источник:  Вголос
Ссылка:  http://vgolos.com.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 505

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua