На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Папа Римський обрав Панаму для проведення Всесвітнього Дня Молоді

Версия для печати Версия для печати

03.08.2016 10:21:35 |  
Через три роки Панама стане місцем проведення Всесвітнього Дня Молоді. Про це заявив Папа Франциск перед читанням молитви Angelus після заключної меси XXXI Всесвітнього Дня Молоді в Кракові, пише prochurch.info. 

"Дорогі брати й сестри, - сказав понтифік, - наприкінці цього свята я хотів би приєднатися до всіх вас і віддати подяку Богу, Отцю безмірної милості, бо Він дарував нам пережити цей Всесвітній День Молоді". 

"Величезне спасибі вам, дорогі молоді люди! Ви наповнили Краків ентузіазмом вашої віри, - продовжив Папа. - Святий Іоанн Павло II зрадів з Небес, і він допоможе вам нести всюди радість Євангелія". 

"У ці дні ми відчули красу загального братства у Христі, серце нашого життя і надії. Ми чули Його голос, голос Доброго Пастиря, що живе серед нас. Він говорив до серця кожного з вас; Він оновив вас Своєю любов'ю, дав вам відчути світ Свого вибачення, силу Своєї благодаті, - продовжив Папа Бергольйо. - Саме Він дав вам випробувати реальність молитви. Це було справжнісіньке наповнення "духовним киснем", яке допоможе вам жити і ходити в благодаті по поверненню додому до ваших громад". 

"Тут, поряд з вівтарем, є образ Пресвятої Діви Марії, який пошановував Іоанн Павло II в святилищі Кальварії, - сказав далі Папа. - Вона, наша Мати, вчить нас плідності досвіду, пережитого тут, у Польщі, на своєму прикладі Марія вчить нас не витрачати даремно отриманий дар, але зберігати його в серце, щоб він процвітав і плодоносив з допомогою Святого Духа. Таким чином кожен з вас, зі своїми вадами і слабкостями, може бути свідком Христа там, де він живе, в родині, парафії, в об'єднаннях і групах, у місцях навчання, роботи, служіння, розваги, - всюди, куди б Провидіння не направляло вас на вашому шляху". 

"Боже провидіння завжди передує", - сказав Папа. Наступний етап великого паломництва, розпочатого в 1985 році святим Іоанном Павлом II, Світовий День Молоді відбудеться в 2019 році в Панамі", - заявив Святий Отець.

Детальніше читайте на УНІАН: http://religions.unian.ua/catholicism/1449303-papa-rimskiy-obrav-panamu-dlya-provedennya-vsesvitnogo-dnya-molodi.html
Источник:  УНІАН
Ссылка:  http://unian.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 521

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua