На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

"Приватбанк" офіційно став державним

Версия для печати Версия для печати

22.12.2016 10:37:24 |  
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і Міністерство фінансів підписали договір про продаж 100% акцій ПАТ КБ "Приватбанк", внаслідок чого власником 100% акцій банку стала держава в особі Міністерства фінансів України, повідомляє прес-служба ФГВФО. 

Функцією ФГВФО в цьому процесі було встановлення контролю над банком, його підготовка до переведення в державну власність та забезпечення передачі новому власнику.

"З боку Фонду гарантування успішне виконання зазначених завдань забезпечували близько 80 фахівців, які перебували безпосередньо в головному офісі та філіях банку, у тому числі на Кіпрі, а також близько 50 працівників Фонду, які здійснюють супровід дистанційно", - повідомили в прес-службі. 

За даними Фонду, протягом 72 годин були сформовані резерви під активні операції, здійснена додаткова емісія акцій і забезпечено їхнє розміщення, внесено зміни до статуту банку, сформований перехідний баланс, проведено всі необхідні процедури для продажу акцій та зміни власників банку. 

Оскільки капітал "Приватбанку" мав негативне значення, Фонд гарантування відповідно до закону "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", продав акції цього банку Міністерству фінансів у повному обсязі за одну гривню. "Таким чином, держава набула право власності на акції банку після завершення двох календарних днів з дня, наступного за днем початку процедури виведення банку з ринку відповідно до зазначеного закону", - повідомив ФГВФО.

Источник:  Дзеркало тижня
Ссылка:  http://dt.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 517

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua