На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Україна повертає в Італію викрадені в Вероні картини

Версия для печати Версия для печати

22.12.2016 10:48:52 |  
Вкрадені з музею Верони картини, які співробітники ДПСУ та військової прокуратури вилучили в контрабандистів в Одеській області, сьогодні повертаються до Італії, повідомив заступник генерального прокурора Євген Єнін. 

"Цей день ми наближали як могли", - написав Єнін в Facebook сьогодні, 21 грудня. 

На початку травня співробітники прикордонної служби та військової прокуратури України провели успішну операцію по затриманню колекції з 17 картин Рубенса, Тінторетто, Пизанелло, Карото і Мантеньї, викрадених з міського музею у Вероні. Операція була проведена в Одеській області, в 1,5 км від державного кордону, при підготовці до переправи картин на територію Молдови. 

У крадіжці цих творів у 2015 році були задіяні брати, один з яких був охоронцем у музеї. Злочинці імітували напад на охорону і вкрали картини. Вони виконували замовлення, яке отримали з одного з регіонів Росії, імовірно від одного з приватних колекціонерів з Чечні. Загальна вартість цієї колекції на сьогоднішній день перевищує 16 млн євро. Музей Кастельвеккіо (Castelvecchio) з багатою колекцією середньовічної живопису і скульптури розташований у замку міста Верона.
Источник:  Дзеркало тижня
Ссылка:  http://dt.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 524

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua