На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Число робочих місць у сфері сонячної енергетики б'є рекорди

Версия для печати Версия для печати

27.12.2016 12:39:45 |  
В кінці 2016 року галузь сонячної енергетики в США додатково створить близько 30 000 нових робочих місць, що приблизно на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Американська сонячна індустрія стала сектором в енергетиці, який зростає найшвидше.

Працевлаштування в галузі американської сонячної енергетики зросло більш ніж у два рази з 2010 року, і в листопаді 2016-го кількість працівників, зайнятих у цій сфері, досягла 209 000 осіб, повідомляє The Guardian. Більшість з них (57,4%) займаються встановленням сонячних панелей, виробництвом (14,5%), а також продажем (11,7%).

Згідно з доповіддю, опублікованою некомерційною організацією The Solar Foundation в 2015 році, індустрія сонячної енергетики в США зростає в 13 разів швидше, ніж вся національна економіка. Найшвидше розвиваються штати Каліфорнія, Массачусетс і Невада, де кліматичні умови передбачають велику кількість сонячних днів у році.

Такий трімкий розвиток сприяє зростанню зарплат в індустрії. Так, установники сонячних панелей отримують, в середньому, $21 за годину роботи, а працівники заводів з їх виробництва — приблизно $18. При цьому середня заробітна плата по країні складає $17,04 на годину.

Великий відсоток зайнятості у сфері виробництва сонячних панелей також говорить про те, що США вдалося практично повністю відмовитися від китайського імпорту. Це стало можливим після того, як президентська адміністрація Барака Обами в 2014 році примусово підвищила тарифи на китайські панелі, вважаючи спочатку запропоновану ціну нижче справедливої ринкової вартості.

Китай є світовим лідером у сфері сонячної енергетики. Сукупна потужність сонячних електростанцій Китаю вже перевищує 50,3 ГВт, в той час як в США до кінця року цей показник має становити приблизно 40,61 ГВт. На другому місці в генеруванні сонячної енергії – Японія, потужність японських сонячних ферм досягає 42,41 ГВт.
Источник:  Finance.ua
Ссылка:  http://news.finance.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 526

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua