На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Цьогоріч притулок в ЄС просили на 39% менше українців, ніж у 2015

Версия для печати Версия для печати

28.12.2016 12:14:27 |  
Статистична кількість українських шукачів притулку у країнах Європейського Союзу в 2016 році зменшилася порівняно з попереднім на 39%.

Про це у вівторок на прес-конференції "Безвіз і міграція: підсумки року та останні тенденції" заявила аналітик ГО "Європа без бар’єрів" Катерина Кульчицька.

"Якщо у 2015 році в ЄС було зареєстровано 22 тис. 40 заявок на пошук притулку від українців із 1 млн 322 тис. 835 поданих, то у першій половині 2016-го зареєстрували 7030 із 617 тис. 200", – сказала Кульчицька.

Вона додала, що зменшення кількості шукачів притулку в ЄС відбувається переважно через те, що у більшості випадків європейські країни відмовляють їм у дозволі на перетин кордону.

За словами Кульчицької, після початку військових дій на сході постраждалі від конфлікту українські громадяни шукали собі нове місце проживання не лише всередині країни, а і за її межами, проте їхня частка серед усіх шукачів притулку в Європі становила лише 1,6%, а в 2016 році цей показник зменшився до 1,14%.

Аналітик також нагадала про зв’язок цього показника з безвізовим режимом.

"Якщо протягом двох місяців після підписання безвізу кількість шукачів притулку в ЄС збільшиться на 50%, то ввійде в дію механізм призупинення візової лібералізації", – зазначила Кульчицька. 
Источник:  ЗІК
Ссылка:  http://zik.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 524

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua