На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Вчені:У найближчому майбутньому можна буде друкувати ліки на 3D-принтері

Версия для печати Версия для печати

12.01.2017 10:46:12 |  
Розвиток технології 3D-друку зможе дозволити пацієнтам створювати ліки, виписані їм за рецептом, просто у себе вдома.

Про це пише The National.

Про нововведення розповіли спеціалісти із управління Дубаї у справах охорони здоров’я на двохденному форумі Dubai Health, переконуючи, що воно стане доступним для людей в найближчому майбутньому.

Зазначається також, що компанія FabRx із Великої Британії, яка займається розробкою цієї технології у фармацевтичній сфері, представила на форумі нові розробки.

"Наша ідея полягає в тому, щоб впровадити технологію в госпіталі, клініки і домівки пацієнтів. Люди зможуть самі собі надрукувати правильне дозування або комбінації ліків", – розповів представник компанії Альваро Гоянес.

Фармацевтам доведеться визначати точне дозування для кожної заготовки, яка буде використовуватися для друку партій таблеток. Заготовки продаватимуть госпіталям, щоб вони друкували ліки на власному обладнанні.

Це знизить, на думку розробників, ризик виготовлення підроблених препаратів, а також дозволить скоротити витрати на дорогі ліки, наприклад, від раку.

Ці технології вже були протестовані на тваринах, проте творцям знадобиться ще близько двох років, щоб отримати схвалення з боку регуляторів.

3D-друк медикаментів на дому буде суворо контролюватися, а доступ до апаратури, що використовується для друку, буде можливий за допомогою спеціальних кодів. 
Источник:  ЗІК
Ссылка:  http://zik.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 524

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua