На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Порошенко оголосив 2017-й роком Японії в Україні

Версия для печати Версия для печати

12.01.2017 12:08:28 |  
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з послом Японії в Україні Сіґекі Сумі підписав указ про відзначення Року Японії в Україні. 

"Це дуже символічно, що Рік Японії в Україні буде проходити в 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами", - сказав президент. 

Глава держави висловив переконання, що "ця безпрецедентна подія стане важливою віхою" в українсько-японських двосторонніх відносинах, сприятиме зближенню наших культур та народів, посилить міжлюдські контакти. 

Президент України також висловив переконання, що в цьому році відбудеться прогрес у питаннях візової лібералізації, а також активізація та збільшення прямих японських інвестицій в економіку України. 

Як повідомлялося, в рамках свого офіційного візиту до Японії Петро Порошенко з дружиною 7 квітня 2016 року відвідав Національний музей сучасних наукових досягнень та інновацій "Мирайкан". Президенту України показали новітні досягнення вчених. Одним з найяскравіших експонатів став людиноподібний робот ASIMO. Наприкінці демонстрації робот дружньо помахав високопоставленим гостям, а президент махнув рукою у відповідь. 

Тоді ж Порошенко на зустрічі з губернатором префектури Кіото Кеїдзі Ямадою заявив, що 2017 рік буде оголошено роком Японії в Україні.
Источник:  Дзеркало тижня
Ссылка:  http://dt.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 505

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua