Обама посилив міграційну політику щодо Куби

13.01.2017 10:26:50 
Адміністрація президента США Барака Обами скасувала політику, в рамках якої кубинцям, які прибули в країну без візи, надається дозвіл на проживання, передає Reuters.

Обама зазначив, що ставлення до нелегальних мігрантів з Куби буде таким же, як і до нелегалів з інших країн. Влада кубинської держави, за його словами, погодилася приймати назад таких осіб, як вона робить це зараз з тими, кого "затримують в морі".

Зміни в американській міграційній політиці вже набули чинності.

До нововведення в США діяла політика, відома як "мокра нога - суха нога", в рамках якої кожен кубинський мігрант міг претендувати на проживання в країні.

Обама запропонував призначити першого за 50 років посла США на Кубі

За інформацією агентства, американські фермери і агропромислові об'єднання попросили обраного президента США Дональда Трампа продовжити політичний курс Обами щодо Куби.

Серед тих, хто підписав прохання, виявилися лобістські асоціації приватних фермерів, виробників бобів, сої, кукурудзи, рису, пшениці, великої рогатої худоби та інших сільськогосподарських культур.

Нагадаємо, в кінці 2014 року Обама і кубинський лідер Рауль Кастро оголосили про початок нормалізації відносин.
Источник:  Корреспондент
Ссылка:  http://ua.korrespondent.net/

Возврат к спискуРазработка и поддержка – Центр интеллектуальных ресурсов и технологий.
© Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua