На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

У Мінрегіоні знайшли спосіб, як українцям заощадити на опаленні

Версия для печати Версия для печати

16.01.2017 10:24:29 |  
Нова норма державних будівельних норм "Теплова ізоляція будівель" допоможе країні економити щорічно близько 1 мільярда гривень на рік, що дозволить і населенню знизити рахунки за опалення на 15%. Про це розповів під час презентації нової будівельної норми заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, повідомляє прес-служба Кабміну.

За його словами, через п’ять років енергоекономія України може зрости до 5 мільярдів гривень.

"Завдяки прийняттю цієї норми, послуги на тепло в новобудовах стануть дешевше на 15%. До того ж, Україна зможе додатково економити по 1 млрд грн на рік, тобто через 5 років це може бути вже 5 млрд. Для енергонезалежності нашої країни – це великий крок", – сказав Парцхаладзе.

За його словами, головне, що закладено в основу нових державних будівельних норм – комплексна оцінка будівель, де нормуються витрати енергії не тільки на опалення будинку, а на споживання енергії в цілому – опалення, охолодження, вентиляцію і гаряче водопостачання.

Також він зазначив, що за рік країна зможе заощаджувати близько 150 мільйонів кубометрів газу.

"З новою нормою ми зможемо щорічно економити близько 150 млн кубічних метрів газу. Для новобудов економія енергії збільшиться на 30%, а при реконструкції будівель, побудованих за радянськими нормами – в 2,5-3 рази", – додав заступник міністра.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що хоче втричі скоротити витрату газу на опалення в будинках. "Наша стратегія полягає в наступному: споживати менше – більше видобувати. Якщо ми самі будемо видобувати власний газ, нам не треба буде його за валюту купувати за кордоном".
Источник:  Finance.ua
Ссылка:  http://news.finance.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 505

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua