На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Фармацевтичний ринок в Україні набагато дорожчий за європейський

Версия для печати Версия для печати

16.01.2017 14:47:39 |  
Українські ЗМІ повідомляють, що ціни на деякі лікарські препарати в Україні завищені в 14 разів порівняно з референтними країнами. Через це українці змушені їздити закордон для купівлі дешевших ліків.

Журналісти відзначають, що досить багато українців вже їздять закордон для того щоб купувати аналогічні ліки набагато дешевше ніж в Україні.

"За даними організації "Пацієнти України", українці часто змушені їздити за кордон, щоб купити там ліки для себе або своїх родичів, тому що там вони дешевші в рази", - зазначається в статті.

Крім того ЗМІ відзначають, що певні ліки можуть в Україні продаватись у десятки разів дорожче ніж у Європейських країнах. Разом з тим журналісти зазначають великі здобутки українського уряду, який прийняв рішення провести реформу фармацевтичного ринку ціноутворення.

"Понад те, на деякі ліки ціни в нашій країні завищено в 14 разів порівняно з референтними країнами. І треба віддати належне уряду, який усе-таки зважився на реформу системи ціноутворення на фармринку", - йдеться в статті.

Источник:  Преса України
Ссылка:  http://uapress.info/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 521

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua