На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

Новий генсек ООН озвучив три пріоритети реформ

Версия для печати Версия для печати

20.01.2017 10:14:21 |  
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш назвав три сфери реформ, які він вважає пріоритетними для того, щоб Організація стала краще працювати. Відповідну заяву він озвучив 19 січня на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

"Для того щоб бути готовим відповісти на сучасні виклики, я думаю, для ООН дуже важливо усвідомити необхідність реформ", - заявив Гутерріш.

У зв'язку з цим він назвав три напрями, які потребують змін.

"Насамперед, це реформи нашої мирної стратегії та архітектури", - зазначив Гутерріш. Мова йде, зокрема, про миротворчі місії ООН, на які витрачається близько 70% бюджету Організації, і при цьому все одно виникають труднощі, а проблеми залишаються невирішеними.

"Нам потрібно бути впевненими, що запобігання і стійкий мир у країні, охопленій конфліктом, повинні бути пріоритетом і, очевидно, зменшить нашу участь з підтримання миру в майбутньому", - підкреслив генеральний секретар.

Другим напрямом реформування ООН, Гутерріш назвав сферу миру і безпеки. У цьому зв'язку він звернув увагу на необхідність координації дій, які здатні забезпечити повну підтримку країни в імплементації домовленостей щодо сталого розвитку та Паризької кліматичної угоди.

І, нарешті, за його словами, для ООН необхідна реформа менеджменту. Вона повинна охопити зміни правил роботи персоналу і організації бюджету, щоб ООН могла працювати в нових умовах.

"Тільки реформи в ООН можуть стати рушієм для того, щоб міжнародне співтовариство мало можливість трансформувати запобігання в реальний пріоритет, і ми знаємо, що це, очевидно, не буде легко", - заявив Гутерріш.

Нагадаємо, колишній прем'єр-міністр Португалії 1 січня 2017 року офіційно розпочав роботу як генеральний секретар ООН.

Рада Безпеки ООН у жовтні 2016 року одноголосно підтримала його кандидатуру на пост генсека ООН.

Гутерріш обраний на цю посаду на п'ять років - йому доведеться очолювати ООН до 31 грудня 2021 року. Його попередник на посту генсека ООН південнокорейський дипломат Пан Гі Мун обіймав цю посаду десять років.
Источник:  NEWSru.ua
Ссылка:  http://www.newsru.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 505

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua