На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

В українських школах з'явиться урок з проблеми торгівлі людьми

Версия для печати Версия для печати

08.04.2010 16:31:32 |  

Міністерство науки та освіти України в рамках спільного проекту з Європейським Союзом та Радою Європи планує ввести Урок з проблем торгівлі людьми в навчальну програму усіх українських шкіл.

Як повідомили в Представництві Євросоюзу в Україні, сьогодні у Президент-готелі "Київський" відбулася презентація посібника "Урок щодо попередження торгівлі людьми для загальноосвітніх навчальних закладів", у якій взяли участь провідні європейські експерти з протидії торгівлі людьми. Вона проводилася після тренінгів для вчителів з усіх областей України, який був спрямований на демонстрацію того, як впровадити рекомендації з протидії торгівлі людьми на практиці.

Посібник був розроблений вітчизняними фахівцями на основі європейського досвіду. Методичні рекомендації мають на меті допомогти вчителям в обговоренні з дітьми та молоддю проблем торгівлі людьми. Посібник було підготовлено Міністерством освіти і науки України у співпраці з спільним проектом Ради Європи та Європейського Союзу "Прав жінок та дітей в Україні".

Перший заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський підтвердив, що незабаром ця тема буде інтегрована в навчальну програму в усіх школах країни.

Методичні рекомендації до проведення уроку були підготовлені Міністерством освіти і науки України в рамках проекту Ради Європи та Євросоюзу.

"Рекомендації містять у собі практичні вправи, методичні матеріали та довідкову інформацію, які покликані допомогти вчителям пояснити молоді про ризики, пов'язані з різними життєвими ситуаціями, як, наприклад, пропозиція роботи за кордоном або подорожами", - пояснила автор рекомендацій, доцент Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Тамара Бакка.

У свою чергу керівник програм допомоги Представництва Єврокомісії в Україні Лаура Гараньяні зазначила, що європейська практика показує, що ініціативи з інформування населення, націлені на дітей як потенційних жертв торгівлі з метою трудового та сексуального рабства, допомагає знизити рівень торгівлі людьми в цілому.

Як повідомлялося, згідно з доповіддю Держдепартаменту США, Україна перебуває в списку країн другої групи, які потребують пильної уваги, оскільки Київ не відповідає мінімальним стандартам протидії торгівлі людьми.

Источник:  Освітній портал
Ссылка:  http://www.osvita.org.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 428

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua