На главную страницу
 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

nsjewels.com.ua - ювелирный магазин

У Грузії переплутали Міністерство туризму з ентузіастами з Херсона

Версия для печати Версия для печати

03.03.2011 19:41:54 |  

Вчені з Тбіліського державного університету економічних відносин приписали українському уряду в особі Міністерства культури і туризму створення порталу www.ukrainecityguide.com, прийнявши 2-х річну працю невеликої групи ентузіастів з Херсону і низки інших міст за роботу цілого державного відомства.

Про це стало відомо завдяки збірнику наукових робіт університету за 2010 рік, знайденому через пошуковий сервіс yandex. У ньому на сторінці 94 зокрема сказано: "Уряд України (Міністерство культури і туризму України) піклується про популяризацію України на міжнародному рекламному Інтернет-ринку, підтвердженням чому є вихід великого порталу для туризму в Україні UkraineCityGuide.com. (
http://www.ukrainecityguide.com)".

Наукова робота із зазначеним вище абзацом, який повністю не відповідає дійсності, написана грузинською мовою і опублікована на сайті Національної парламентської бібліотеки Грузії.

Постійна адреса наукової роботи:
http://www.nplg.gov.ge/dlibrary/collect/0001/000764/New%20Microsoft%20Word%20Document.pdf

У зв'язку з цим, керівництво туристичного порталу надіслало електронний лист керівництву Тбіліського державного університету економічних відносин з повідомленням про допущену університетом помилку, яка завдала шкоди репутації українського туристичного порталу.

"Ми були вимушені написати цей лист, так як помилку вченого з Грузії команда порталу сприйняла дуже болісно. Наш інтернет-ресурс з'явився завдяки роботі окремих мешканців міст Херсону, Києва, Львова, а також громадянам Туреччини, Ізраїлю і Великобританії. Інформацію про це ми розповсюдили через прес-реліз ще 3 серпня 2010 року. Уряд України не має до нашого порталу жодного відношення", – коментує інцидент один з керівників порталу Наталія Матковська.

Вона додає: "Нам особливо прикро, оскільки протягом останніх чотирьох місяців представники уряду Україна ігнорують наші пропозиції про співробітництво. На щастя, зацікавленість у співпраці з порталом самостійно виявили Донецька та Миколаївська обласні державні адміністрації, що вселяє в нас стриманий оптимізм".

Довідка:

Метою появи глобального веб-порталу www.ukrainecityguide.com, який відкриває світу унікальні туристичні можливості України, є формування в майбутньому поваги до України з боку світового співтовариства, створення в країні повноцінного ринку в'їзного туризму і спокійна, але стабільна модернізація вітчизняної інфраструктури, дотичної до туристичної галузі.

Источник:  UkraineCityGuide.com
Ссылка:  http://www.ukrainecityguide.com

Возврат к списку
АНОНСЫ

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Юлія Курнішова
Що несе світові ера Дональда Трампа?
Просмотров: 527

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА


Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
Всі матеріали Леоніда Сосницького

© «ВЭС», 2007
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua