На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


База знаний / Библиотека экспертов / Політика та суспільство

Україна на шляху до європейської та євроатлантичної спільноти


Источник:  Донецький національний університет
Файл:  Скачать

У монографії розглядаються історичне та геополітичне підгрунтя європейського та євроатлантичного покликання України, особливості співробітництва України з Європейським Союзом та Організацією Північноатлантичного Договору в період 1991-2004 рр. На багатому і різноманітному фактичному матеріалі проаналізовано роботу центральних органів законодавчої, виконавчої й судової влади України в напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції, досліджене місце і роль українських регіонів, політичних партій та недержавних громадських організацій у реалізації європейського вибору держави.
Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів, держслужбовців, політиків і стане у нагоді всім, хто цікавиться процесами європейської та євроатлантичної інтеграції України.


Назад в раздел

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Федічева Наталя Володимирівна

АНАЛИТИКА

СЕЙЧАС НА ФОРУМЕ
Форум

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua