На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

О ВЭС
Продукты сети
Партнёры
Отзывы
Мероприятия сети
Фотогалерея
Информация для рекламодателей
Контакты

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

Всеукраїнська спілка громадських організацій "Асоціація агенцій регіонального розвитку України" (ААРРУ)

Версия для печати Версия для печати


Затвердження 25 травня 2001 року Указу Президента України “Про Концепцію державної регіональної політики” і низки інших нормативно-правових актів, створили критичну масу концептуальних положень для регіонального розвитку і сприятливі умови саморозвитку суспільства у цьому напрямку.

Подальше розгортання цих процесів залежить від наявності та ефективності відповідних систем інституційної та фінансової підтримки регіонального розвитку та їх адекватного кадрового забезпечення.

Закордонний досвід пропонує відпрацьовану форму інституційної підтримки регіонального розвитку. Це – агенції регіонального розвитку та їхні мережі. Вони ефективно співпрацюють з місцевою та центральною владами як фокусні центри стратегічного планування та супроводження проектів розвитку територій, забезпечують ефективну міжсекторну співпрацю влади-бізнесу-громадськості та створюють якісно нове економічне середовище.

На початку 2001 року з’явилося реальне підґрунтя для створення мережі агенцій регіонального розвитку в Україні і 9 липня 2001 року цю ідею було реалізовано. Асоціація агенцій регіонального розвитку України об’єднала спочатку 17, а на середину 2006 р. – 43 агенції регіонального розвитку (АРР) із усієї України.

Місія Асоціації агенцій регіонального розвитку України (як важливого складника інфраструктури підтримки регіонального розвитку) полягає у системному забезпеченні виконання своїми зусиллями та скоординованими діями своїх членів функцій ефективного провідника взаємоузгодженої державної регіональної політики та власної політики розвитку регіонів з метою динамічного і збалансованого поступу України до інтегрування в європейські структури.

Павло Качур, Президент Асоціації агенцій регіонального розвитку України

Юрій Третяк, Виконавчий директор Асоціації агенцій регіонального розвитку України

Україна, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 4, офіс 17
Тел./факс +38 (044) 494-1896
http://narda.org.ua/Возврат к спискуЭКСПЕРТЫ
Рибалко Олексiй Степанович

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Виправлення девіантної особистості. Філософський погляд

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua