На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

О ВЭС
Продукты сети
Партнёры
Отзывы
Мероприятия сети
Фотогалерея
Информация для рекламодателей
Контакты

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу

Всесвітня федерація молодих лідерів та підприємців Junior Chamber International (JCI)

Версия для печати Версия для печати


Міжнародна Молодіжна Палата України – частина Всесвітньої федерації підприємців та молодих професіоналів JCI, яка існує у 110 країнах світу, налічує понад 6000 місцевих осередків та більше 200 000 активних членів, мільйони „випускників” організації та учасників конференцій, семінарів та подій.

Члени організації JCI – професіонали та підприємці віком 18-40 років. Ми зустрічаємося, навчаємося та зростаємо! Ми створюємо позитивні зміни. Ми вчимося бути кращими лідерами. Ми організовуємо проекти у наступних сферах: бізнес розвиток, індивідуальний розвиток, розвиток суспільства та міжнародне партнерство.

Розвиваючи місцеву, національну та міжнародну мережі, ми керуємося досвідом випускників JCI, які досягли вершин у різних аспектах життя і радо надають необхідну допомогу. Об’єднуючи безліч професій та навичок, ми креативні, сміливі лідери, які і надалі розвивають власні лідерські навички, розкриваючи нові здібності та збагачуючи себе новими дружніми стосунками та спілкуванням.

Ми віримо у розвиток світового суспільства та створення позитивних змін шляхом власного розвитку та дій спрямованих на покращення світу. Ми зустрічаємося на місцевих, національних та міжнародних заходах заради обміну досвідом та вдалих ініціатив. Ми також вчимося у динамічних спікерів та тренерів на цікавих інтерактивних семінарах та презентаціях. Ми зростаємо як особистість та професійно, тому що навчаємось діючи, активно організовуючи проекти та заходи, які позитивно впливають на наші суспільства та самих нас.

Стань частиною мережі. Приєднайся до нас! Приєднайся сьогодні!

Телефон: +380 (50) 331-8799
@:
WWWhttps://jci.cc/Возврат к спискуЭКСПЕРТЫ
Тараненко Світлана Олегівна

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Методичні матеріали з історії України

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua