На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

О ВЭС
Продукты сети
Партнёры
Отзывы
Мероприятия сети
Фотогалерея
Информация для рекламодателей
Контакты

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка

Версия для печати Версия для печати

Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка – найстаріший вищий навчальний заклад Донбасу, акредитований за ІV рівнем.

Першим кроком вищої освіти на Донбасі було відкриття 1 березня 1921 року губернських педагогічних курсів, що згодом (1923) стали базою для заснування ДІНО – Донецького інституту народної освіти.

У 1934 році ДІНО був реорганізований у Луганський державний педагогічний інститут, якому за п’ять років присвоїли ім`я Тараса Шевченка.

У 1998 році інститут, акредитований у повному обсязі за IV рівнем, став базою для створення Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка. Статус національного ЛДПУ було надано у вересні 2003 року Указом Президента України.

ЛНПУ – володар Срібної Стели та Диплому “Якість навчання ІІІ тисячоліття” ІХ Міжнародного Академічного рейтингу “Золота Фортуна”, дипломів Міжнародної виставки-ярмарку „Книжковий світ”, університет нагороджено бронзовою, срібною та золотою медалями Міжнародної виставки навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні”. ЛНПУ двічі (2005, 2006 р.р.) було визнано „Лідером сучасної освіти” .

Луганський національний педуніверситет посів перше місце за щорічним рейтингом вищих навчальних закладів, що проводить Міністерство освіти й науки України.

15 вересня 2006 року в Болонському університеті ЛНПУ долучився до підписання європейської Магна Хартії – документу, що виражає та визначає основні пріоритети розвитку європейської системи освіти. ЛНПУ давно утвердився на позиціях одного з лідерів української євроінтеграції в галузі освіти. Цей вищий навчальний заклад першим перейшов на кредитно-модульну систему, серед перших українських університетів опинився у списку членів Європейської та Міжнародної асоціації університетів. Луганський педуніверситет перший і до цього часу єдиний в країні університет, що пройшов процедуру зовнішнього європейського оцінювання.

У Луганському національному педагогічному університеті здобувають освіту 22 тисячі студентів за 117 спеціальностями. Навчальний процес у базовому закладі забезпечують понад тисячу педагогів – кандидатів, докторів наук, професорів. Серед них – 52 академіки академій наук України та інших держав.

При ЛНПУ функціонують 5 філій Інститутів НАН України, відділення Міжнародної академії наук педагогічної освіти, філія Академії педагогічних наук України, діють 2 науково-дослідні центри під егідою Академії педагогічних наук України, Центр науково-технічної інформації, а також 4 науково-дослідних центри, 6 науково-дослідних лабораторій, 14 наукових шкіл. Діють дисертаційні ради за основними педагогічними спеціальностями, а також філологічною спеціальністю "українська мова".

Возврат к спискуЭКСПЕРТЫ
Яремійчук Роман Семенович

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Українське суспільство в процесі еволюції (збірник статей)

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua