27 листопада 2013 р. у НаУКМА відбудеться презентація фундаментального дослідження "Історія гірництва"

25.11.2013 09:04:23 

Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"
Видавництво "ЛАДО" ДонДТУ
Донецьке відділення НТШ
запрошують


У середу, 27 листопада 2013 року, о 17.00 у Бібліотеці Омеляна та Тетяни Антоновичів (Національний університет "Києво-Могилянська академія", вул. Сковороди, 2) відбудеться презентація фундаментального дослідження: проф. Геннадій Гайко, проф. Володимир Білецький "Історія гірництва" (540 стор., понад 800 ілюстр., 492 джерел).

Книга вперше системно, у хронологічній послідовності розкриває основні етапи світової історії гірництва, починаючи від кам’яної доби і до початку індустріальної епохи.

Розглянута історична географія освоєння різноманітних корисних копалин на всіх континентах світу. Описані найважливіші центри старовинного гірничого промислу. Показані шляхи становлення й подальшого розвитку основних гірничих і металургійних технологій. Обґрунтована авторська  гіпотеза щодо передумов виникнення металургії  в лоні гірничої діяльності людства.

Наведені унікальні артефакти давнини, що не мають однозначного пояснення й до сьогодні, зокрема – на межі гірництва та магічних практик, алхімії тощо.

Розкрито вплив гірництва  на перебіг історичних процесів, культурний і технологічний поступ людства. Окремий розділ присвячено розвитку гірництва в Україні. 

Книга буде корисною всім, хто цікавиться історією та археологією, зокрема історією техніки й інженерної діяльності, археометалургією та індустріальною археологією, культурною спадщиною гірників.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (044) 417 59 56;            (044) 425 60 92
або по e-mail:

Источник:  Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"
Ссылка на источник:  http://publish-ukma.kiev.ua/

Возврат к спискуРазработка и поддержка – Центр интеллектуальных ресурсов и технологий.
© Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua