Правила портала

Правила використання інформації


1. Загальні умови

Дійсні Правила використання інформації (далі - Правила) визначають умови використання інформації, розміщеної на даному сайті (далі - Інформація). Перш ніж користуватись цим сайтом і використати Інформацію, розміщену на ньому, уважно ознайомтесь з даними Правилами. Використовуючи Інформацію, розміщену на цьому сайті, Ви погоджуєтесь додержуватись всіх нижчезазначених Правил.

2. Майнові права

Дійсні Правила використання інформації (далі - Правила) визначають умови використання інформації, розміщеної на даному сайті (далі - Інформація). Перш ніж користуватись цим сайтом і використати Інформацію, розміщену на ньому, уважно ознайомтесь з даними Правилами. Використовуючи Інформацію, розміщену на цьому сайті, Ви погоджуєтесь додержуватись всіх нижчезазначених Правил.

На даному сайті розміщена інформація, на яку Інтернет-портал „Всеукраїнська експертна мережа” має як виключне так і невиключне право. Інтернет-порталу „Всеукраїнська експертна мережа” належить виключне авторське право на всі матеріали, які є розробками даного Інтернет-порталу, а саме: всі проекти, розроблені співробітниками Всеукраїнської експертної мережі, опитування і його результати, форум, на якому ведуться обговорення тих чи інших питань а також всі статті та аналітичні матеріали, опубліковані співробітниками даного Інтернет-порталу. На всі матеріали, які надіслані експертами і розміщені на сторінках порталу, Інтернет-портал має невиключне право. Виключне право на дані матеріали належить їх авторам, якщо інше не обговорено додатково.

3. Умови використання

3.1. Ви можете використовувати будь-яку Інформацію з порталу тільки для власних (некомерційних) цілей.
3.2. Використання для власних (некомерційних) цілей Інформації має на увазі, що Ви не будете особисто або через інших осіб використовувати Інформацію, отриману на цьому сайті, повністю або частково, якщо таке використання прямо або опосередковано спрямоване на одержання прибутку.
3.3. Якщо Ви зацікавлені у використанні Інформації з іншою метою, ніж використання для власних (некомерційних) цілей, Ви повинні погодити умови відповідного використання Інформації з уповноваженим представником Інтернет-порталу „Всеукраїнська експертна мережа”, відправивши відповідний запит по електронній пошті info@experts.net.ua.
3.4. При використанні даного сайту та Інформації з нього, Ви не маєте права:
1) розміщувати інформацію на Інтернет-ресурсах без гіперпосилання на наш Інтернет-портал;
2) розміщувати інформацію, взяту з нашого Інтернет-порталу, в друкованих ЗМІ без нашої письмової згоди;
3) будь-яким іншим чином порушувати авторські права на всі матеріали, які розміщені на нашому Інтернет-порталі;
4) відправляти або пересилати дані, що містять віруси;
5) відправляти або пересилати будь-які повідомлення, дані або програми, використання яких порушує права третіх осіб;
6) відправляти на адреси електронної пошти, зазначені на сайті, несанкціоновані поштові повідомлення рекламного типу (junk mail, spam).

4. Відповідальність

Порушення умов використання цього порталу, закріплених дійсними Правилами, включаючи, але не обмежуючись неправомірним використанням Інформації, буде переслідуватися відповідно до діючого цивільного, адміністративного та кримінального законодавства України, включаючи пред'явлення вимог про відшкодування матеріального збитку й моральної шкоди та накладенням штрафу.
Ми не несемо відповідальності за незаконні дії, вчинені третіми особами щодо даної інформації.

5. Інше

Інтернет-портал „Всеукраїнська експертна мережа” зберігає за собою право змінювати дані правила за своїм розсудом. Будь-яка зміна вступає в силу з моменту розміщення її на даному порталі.

Якщо Вас цікавить регулювання правовідносин в доменній зоні IN.UA, то цю інформацію Ви можете прочитати (http://www.in.ua/policy.php) тут
Якщо Вас цікавить регулювання правовідносин з приводу доменного імені та субдомена, то цю інформацію Ви можете прочитати (http://www.hostmaster.net.ua/policy/Policy_of_.UA.pdf) тут.Разработка и поддержка – Центр интеллектуальных ресурсов и технологий.
© Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua