На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


Президент США ще на рік подовжив санкції проти Росії

Версия для печати Версия для печати

03.03.2016 11:26:35 |  
Президент США Барак Обама продовжив на рік режим дії санкцій щодо Росії у зв'язку зі спробами "підірвати демократичні процеси і інститути в Україні", а також загрозою з боку Росії "миру, безпеці, стабільності, суверенітету і територіальній цілісності" України. Ці загрози Білий дім бачить як у анексії Криму, так і "застосуванні сили в Україні" російською владою. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному в середу, 2 березня, прес-службою на сайті Білого дому.

У документі зазначається, що подібні дії Москви "продовжують становити нетипову та надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці Сполучених Штатів". У зв'язку з цим санкційний "режим надзвичайного стану", запроваджений 6 березня 2014 року відповідно до указу 13660, продовжується до 6 березня 2017 року, йдеться в повідомленні за підписом Барака Обами.

Загалом щодо Росії через події в Україні було випущено три президентські укази - від 16 і 20 березня 2014 року і від 19 грудня того ж року. Повідомлення президента буде опубліковано в Федеральному реєстрі США і передано до Конгресу, наголошується в документі. Санкції поширюються на низку російських офіційних осіб, а також великих підприємців і керівників компаній.
Источник:  Німецька хвиля
Ссылка:  http://www.dw.com/

Возврат к списку
АНОНСЫ

Загрузка...

ДАЙДЖЕСТ СМИ
Артем Тихонов
Украина на распутье между авантюристами и организационным вакуумом
Просмотров: 2

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА
В мире

В Украине

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua