На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

От редактора
Правила портала
Защита интеллектуальной
собственности
Эксперт-Новости
Эксперт-Анонсы
Дайджест СМИ
Дайджест TV
Помощь
Эксперт-Поиск

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу


Обама прибув з історичним візитом на Кубу

Версия для печати Версия для печати

21.03.2016 11:08:24 |  
Президент США Барак Обама прибув на Кубу. 

Це перший офіційний візит глави США на Кубу за 88 років. Останнім американським президентом, який відвідав Кубу, був Калвін Кулідж у 1928 році. У цій поїздці Барака Обаму супроводжує його дружина Мішель і дві їхні доньки. 

У ході дводенного візиту Обама проведе переговори з нинішнім кубинським лідером Раулем Кастро. Зустрічі з його старшим братом Фіделем, який очолив Кубу після революції, не планується. У планах Обами - обговорення торгівлі і політичних реформ на Острові Свободи. 

Обама має намір зустрітися і з кубинськими дисидентами. Очікується, що в цій зустрічі візьмуть участь "Жінки в білому" – активісти організації, створеної дружинами політв'язнів. 

Значення цієї поїздки важко переоцінити, так як ще півтора роки тому сама ідея про те, що нога президента США може ступити на кубинську землю, здавалася абсолютно нездійсненною. 

Нагадаємо, що в липні минулого року Вашингтон і Гавана домовилися про відновлення дипломатичних відносин, які були заморожені в 1961 році. 

Раніше США пом'якшили санкції щодо Куби, зокрема, скасувавши деякі обмеження на поїздки американців на острів і розширивши доступ кубинців до фінансових інститутів США. 
Источник:  ТСН
Ссылка:  http://tsn.ua/

Возврат к списку
АНОНСЫ

Загрузка...

ДАЙДЖЕСТ СМИ
VoxUkraine, Галина Калачова
Большие обещания: почему у госпрограмм в Украине низкий КПД
Просмотров: 18

БИРЖЕВАЯ АНАЛИТИКА
В мире

В Украине

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»

© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua