На главную страницу
 
 Главная 
 Экспертная сеть 

Аналитические статьи
Прогнозы экспертов
Юридические консультации
Консультации экспертов
Библиотека экспертов

Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Поиск по порталу
База знаний / Аналитика / Экономика

Звернення ректорату Київського університету ім. Б.Грінченка до ВО "Майдан" та Верховної Ради України

Версия для печати Версия для печати


Ректорат Київського університету імені Бориса Грінченка (КУ) звернувся із заявою до ВО "Майдан" та Верховної Ради України. Подаємо текст заяви без змін:

"Оплакана дощем людських сліз Небесна Сотня відійшла на вічну варту – берегти в Україні мир та спокій. А ми на рідній землі маємо усіма силами забезпечити омріяне ними майбутнє.

Як відомо, 30 листопада 2013 року відбувся жорстокий розгін студентського Євромайдану перевертнями у погонах. У той же день ректорат Київського університету імені Бориса Грінченка у своєму відкритому зверненні однозначно засудив попрання конституційних прав і свобод громадян України.

Впродовж майже тримісячного протистояння студенти, викладачі і співробітники Університету були волонтерами, працювали у соціальних мережах, брали участь в акціях автомайдану та пікетуваннях, стояли на барикадах, боронили Майдан, допомагали грошима, ліками, продуктами, надавали психологічну допомогу, забезпечували переклад іноземними мовами, брали участь в усіх народних Віче. Усе це робилося на основі усвідомленої громадянської позиції, добровільно, за покликом серця.

Відтак маємо моральне право вимагати від Верховної Ради України прозорих дій, спрямованих на забезпечення повного розриву з олігархічно-кримінальною владою, досягнення суспільної злагоди, збереження територіальної цілісності держави та її переходу до сталого розвитку:

Перше. Невідкладних заходів щодо підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Друге. Прийняття Закону про вибори народних депутатів України та Закону про вибори до місцевих рад, якими передбачатимуться відкриті списки, п’ятдесятивідсоткову квоту для представників громадських організацій у прохідній частині партійних списків, гендерний баланс, політичну люстрацію.

Третє. Формування нового складу ЦВК за участі громадських організацій.

Четверте. Внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет на 2014 рік".

П’яте. Невідкладного прийняття найбільш нагальних законів для забезпечення державного управління, у тому числі закону про люстрацію суддів, та ратифікації Римського статуту.

Шосте. Швидкого формування позапартійного професійного Кабінету Міністрів України на основі довіри до високоморальних професіоналів, які не братимуть участі у виборах до українського парламенту.

Сьоме. Оголошення дати нових виборів до Верховної Ради, обласних та міських рад – 25 травня 2014 року.

Зрештою, саморозпуску Верховної Ради після реалізації вищезазначеного. Просимо Майдан скликати з цих питань народне Віче у неділю 2 березня 2014 року."

Джерело: Офіційний сайт університету| Количество показов: 538 |  Голосов:  4 |  Рейтинг:  3.66 | 

Якщо Ви хочете залишити свій коментар, просимо пройти авторизацію

Возврат к спискуСтатьи по разделам
АПК (19) 
Демография (97) 
День в истории (49) 
Здравоохранение (196) 
Книжный мир (22) 
Культура (360) 
Лица эпохи (162) 
Молодежная политика (142) 
Наука и технологии (280) 
Образование (553) 
Общество (472) 
Политика (1059) 
Право (360) 
Социология (126) 
Экология (47) 
Экономика (544) 
Энергетика (60) 


Загрузка...


ПОДПИСКА
Параметры подписки

ЭКСПЕРТЫ ВЭС
Гуров Олександр Михайлович

ПРОГНОЗ ЭКСПЕРТА

БИБЛИОТЕКА

Придністровський дайджест № 56

Всеукраинская экспертная сеть
Разработка ВОНО «Эксперты Украины»
© «ВЭС», 2020
Разработка и поддержка – Всеукраинская общественная научная организация "Эксперты Украины". © Все права защищены. Использование материалов портала разрешается при условии ссылки (для Интернет-изданий – гиперссылки) на www.experts.in.ua